Licznik pobranych wszystkich plików

Na mojej stronce mam skrypt pobierania plików http://www.history.is.net.pl/?download

Nie wiem co się nagle stało, ale teraz jak dam klawisz F5 na klawiaturze i odświeże strone to bardzo szybko nalicza mi ilośc pobranych wszystkich plików z mojej strony. Nie wiem co się stało :frowning: Niechce, żeby tak byłó, ale żeby pokazywało mi liczbe faktycznych pobrań wszystkich moich plików ze strony. Możecie mi w tym pomóc ?

Mam to na pliku txt zrobione tak:

appdesc.inc.php

<?php


$appdesc[0][0]["name"] = "Notepad2 ";

$appdesc[0][0]["desc"] = "Polski edytor zastępujący oryginalny notatnik systemowy z funkcją
 konwersji stron kodowych.";

$appdesc[0][0]["link"] = "Notepad2.zip";

$appdesc[0][1]["name"] = "EditPlus ";

$appdesc[0][1]["desc"] = "Świetny edytor plików html, php, c++ i innych.";

$appdesc[0][1]["link"] = "epp231_en.zip";

$appdesc[0][2]["name"] = "Geany 0.19.2 ";

$appdesc[0][2]["desc"] = "Edytor tekstu z prostym środowiskiem programistycznym.
Oferuje kolorowanie składni, posiada mechanizm zamykania tagów.";

$appdesc[0][2]["link"] = "geany-0.19.2.zip";

$appdesc[1][0]["name"] = "PHPMailer_v5.1. ";

$appdesc[1][0]["desc"] = "Skrypt pocztowy w wersji php jest biblioteką gotowych funkcji służący do wysyłania masowego mailingu.";

$appdesc[1][0]["link"] = "PHPMailer_v5.1.zip";

$appdesc[1][1]["name"] = "Komentarze ";

$appdesc[1][1]["desc"] = "Zmodyfikowana wersja komentatora na plikach txt z zainstalowanym
 tesktowym user-agent.";

$appdesc[1][1]["link"] = "comments.zip";

$appdesc[1][2]["name"] = "System Download ";

$appdesc[1][2]["desc"] = "Skrypt pozwala na prowadzenie prostego download na stronie http://www. Umożliwia także podział na kategorie.";

$appdesc[1][2]["link"] = "Download.zip";

$appdesc[1][3]["name"] = "BBcode-class ";

$appdesc[1][3]["desc"] = "Skrypt php dodający możliwość wyboru dowolnego BBcoda.
 Jest bardzo funkcjonalny i prosty w instalacji.";

$appdesc[1][3]["link"] = "bbcode-class.rar";

$appdesc[1][4]["name"] = "Artykuły/Newsy na strone www ";

$appdesc[1][4]["desc"] = "Skrypt umożliwiający wyświetlanie newsa na stronie głównej.
 Jego treść można zmieniać w pliku txt .";

$appdesc[1][4]["link"] = "Newsy.zip";

$appdesc[1][5]["name"] = "Graphic User Agent Comments ";

$appdesc[1][5]["desc"] = "Skrypt dodaje informacje o przeglądarce użytkownika piszącego komentarz
 i pokazuje je w formie graficznej innym użytkownikom.";

$appdesc[1][5]["link"] = "Comments User_Agent.rar";

$appdesc[1][6]["name"] = "Rejestracja na pliku txt ";

$appdesc[1][6]["desc"] = "Skrypt pozwala każdemu nowemu użytkownikowi zarejestrować się na stronie. Nazwy użytkowniów zapisywane są w oddzielnych plikach w katalogu db ";

$appdesc[1][6]["link"] = "Rejestracja_na_Pliku.rar";

$appdesc[1][7]["name"] = "Księga Gości ";

$appdesc[1][7]["desc"] = "Prosty skrypt księgi gości bez wykorzystania bazy danych oparty na pliku txt.";

$appdesc[1][7]["link"] = "ksiega_gosci.zip";

$appdesc[1][8]["name"] = "Script Edit Site ";

$appdesc[1][8]["desc"] = "Skrypt javascript pozwalający edytować każdą wybraną przez nas strone. Wystarczy kod z pliku JavaScript.txt wkleić do paska adresu przeglądarki.";

$appdesc[1][8]["link"] = "skrypt_javascript.rar";

$appdesc[2][0]["name"] = "Imogen Heap - Speeding Cars ";

$appdesc[2][0]["desc"] = "Plik mp3 do pobrania.";

$appdesc[2][0]["link"] = "Imogen Heap - Speak For Yourself - Speeding Cars.rar";

$appdesc[2][1]["name"] = "OwlCity - Fire Flies ";

$appdesc[2][1]["desc"] = "Plik mp3 do pobrania.";

$appdesc[2][1]["link"] = "OwlCity-Fire Flies.rar";

$appdesc[2][2]["name"] = "Blue - Curtain Falls ";

$appdesc[2][2]["desc"] = "Plik mp3 do pobrania.";

$appdesc[2][2]["link"] = "Blue - Curtain Falls.rar";


?>[/code]


[b]category.inc.php[/b]

[code]<?php $category[0][„name”] = „Programy”; $category[0][„desc”] = „Programy ułatwiające edycję plików php.”; $category[1][„name”] = „Skrypty”; $category[1][„desc”] = „Gotowe do pobrania skrypty wykonywane po stronie serwera.”; $category[2][„name”] = „Muzyka”; $category[2][„desc”] = „Przeboje muzyczne łagodzące wszelkie obyczaje.”; ?>
downcount.inc.php

<?php


$download["0"]["0"] = "21343";

$download["0"]["1"] = "45";

$download["0"]["2"] = "55";

$download["0"]["3"] = "2";

$download["1"]["0"] = "39";

$download["1"]["1"] = "43";

$download["1"]["2"] = "40";

$download["1"]["3"] = "38";

$download["1"]["4"] = "67";

$download["1"]["5"] = "17";

$download["1"]["6"] = "15";

$download["1"]["7"] = "17";

$download["1"]["8"] = "19";

$download["2"]["0"] = "28";

$download["2"]["1"] = "11";

$download["2"]["2"] = "9";


?>

download.php

<?php 

include_once ("category.inc.php");

include_once ("downcount.inc.php");

include_once ("appdesc.inc.php");

?>

» Download<?php if (isset($_GET[‘cat’]) && array_key_exists($_GET[‘cat’], $category)) { echo ’ » ’ . $category[$_GET[‘cat’]][‘name’] . '‘; if (isset($_GET[‘appage’]) && array_key_exists($_GET[‘appage’], $appdesc[$_GET[‘cat’]])) { echo ’ » ’ . $appdesc[$_GET[‘cat’]][$_GET[‘appage’]][‘name’] . '’; } } ?>
<?PHP if(!isset($_GET[‘cat’]) && !is_numeric($_GET[‘downloadid’]) ){ ?>

  • <?php for($q=0; $q
  • ><?php echo $category[$q][„name”] ?><?php echo count($download[$q]) ?><?php echo $category[$q][„desc”] ?><?php } ?>
    <?PHP }?> <?php if(isset($_GET[‘appage’])) { $cat=$_GET[‘cat’]; echo ’
    '; echo '‘.’

‘.$appdesc[$cat][$_GET[‘appage’]][„name”].’

’ .'‘; echo ’ ‘.$appdesc[$cat][$_GET[‘appage’]][„desc”].’’ ; echo ’


'; if (isset($_GET[‘id’])) { include (‘send.php’); } else { include(‘show.php’); } } ? ?php $temp = 0; for($q=0; $q3;$q++){ $temp+=array_sum($download[$q]); } if(isset($_GET[‘cat’]) !isset($_GET[‘appage’])) { $cat=$_GET[‘cat’]; for($q=0; $q echo ’
’ . $download[$cat][$q] . ’

‘.$appdesc[$cat][$q][„name”].’

‘.$appdesc[$cat][$q][„desc”].’
‘; } echo " Pobrano w tej kategorii: „. array_sum($download[$cat]).” „; } if(isset($_GET[‘idapp’])){ $download[$_GET[‘cat’]][$_GET[‘idapp’]]++; $write_str = „?php\n\n”; $write_str.= go_through_array(”$download",$download); $write_str.= „\n?”; $file = „downcount.inc.php”; $file_handler = fopen($file,„w”); fwrite($file_handler,$write_str); fclose($file_handler); header(„Location: download/”.$appdesc[$_GET[‘cat’]][$_GET[‘idapp’]][„link”] ); } //echo array_sum($download); if (!isset($_GET[‘appage’])) { echo „Pobrano wszystkich: „.$temp.””; } function go_through_array($prepend,$arr) { $config_line = „”; if(count($arr)) { reset($arr); while(list($key,$val) = each($arr)) { if(is_array($val)) { $config_line.= go_through_array($prepend.„["”.$key.„"]”,$val); }//if else { $config_line.= $prepend.„["”.$key.„"] = "”.ereg_replace(’„‘,’"',$val).”";\n"; }//else }//while }//if else { $config_line.= $prepend." = array();\n"; }//else return $config_line; }//go_through_array ? [/code]

Możecie mi w tym pomóc ?

Strona uzytkownika Darom82 padła ofiarą ataku bota, który nabił statystyki…

Darom82 podczas przeglądania strony przypadkowo trafił na czas w którym był uruchomiony bot, odświeżając stronę widział zwiększające się statystyki, które działały dobrze…

Kod strony jest mniej więcej poprawny…