Liczniki postow - Ogłoszenie

Shark tak apropo tu tez nie liczy :wink:

a to mi sie spodobaloało, biedulka z Shark-a :smiley:

Witam :slight_smile:

Cieszę się, że wkońcu liczniki w działach nie związanych z tematyką forum, zostały wyłączone.

Jestem na tym forum juz troszkę czasu, bardzo mało pisze, ale dużo czytam, bo, są na tym forum ludzie którzy swoją wiedze przekazują innym pomagając im.

Robią to bezinteresownie.

A ja czytając to też uczę się od nich.

Chciałbym wyrazić swoje zdanie odnośnie liczników, otóż nie zgadzam się z ludźmi którzy twierdzą, że cyferka po awartem jest bez znaczenia, dlaczego?

prosty przykład:

  • Ktoś jest nowy na forum, zgłasza się z swoim problemem, gdy dostanie odpowiedz, powiedzmy od dwóch osób:

-jedna będzie to osoba posiadająca bardzo dużą ilość postów i kilkanaście pochwał

  • a druga to osoba posiadająca mniejszą ilość, postów i jeszcze kilka ostrzeżeń.

Powiedzcie komu zaufa bardziej :?:

Użytkownik może natychmiast sprawdzić za co user, który mu pomaga dostał ostrzeżenie i traktować go z ostrożnością.

Może sprawdzić, czy ta osoba wprowadziła już kogoś wcześniej w błąd

GDYBY usunięto Licznik i pochwały nie wiedział by, jaka jest “wiarygodność” usera który mu pomaga. Pochwały są bardzo dobrym narzędzem.

Jest tylko jedno ale :

  • Trzeba :!: dbać by te pochwały były uczciwe, tylko wtedy mają sens. Bo nie może tak być że pochwały są rozdawane za darmo i że istnieje kolesiostwo które sobie je nabija.

Ale nad Tym musza czuwać Admini i Modkowie

  • tak samo z usunięciem licznika z działów “na ludzie” itp

Skoro ludzie chcą gadać sobie luźnie, na głupkowate tematy (nie wszystkie, nie które są naprawdę ciekawe), to niech sobie rozmawiają, ale dlaczego licznik ma “bić”.?

W końcu to jest forum informatyczne, forum które powinno trzymać poziom.

  • wiele osób jest neutralnych, dla nich licznika w ogóle może nie być, bo oni (i ja) wiemy kto jest “nabijaczem” kto jest gwiazdką która “pisze by pisać” :evil:

Dlatego dziwie się dlaczego dopiero teraz takie kroki.

Tak jak czytam, że to forum spadnie na “dno” bo ma takich Adminów złych modków itp to płakać mi się chce.

Nie każdy wie, co to znaczy być modem forum z taką ilością ludzi… tony postów głupkowatych/chamskich/łamiących regulamin(cracki itp) jak by każdego tak informować, że post usunięty/zmieniony to idzie zwariować.

-Widać to po tym jak śmietnik rośnie. :!:

Pozdrawiam, 8)

Mądrego to i miło posłuchać. :wink:

szkoda tylko, że "*** " głośniej krzyczą

No szkoda. Ale ważne że większości spodobała się szybka reakcja .

to ja się obawiam dziś (już sobota) i w niedziele - wczoraj można było zauważyć niektórych “userów” aktywnie piszących w pozostałych forach - niestety, skoro jedno środowisko zostało zniszczone, organizmy tam żyjące muszą znaleść inny biotop/niszę - pal licho jak wyemigrują daleko - gorzej, jak zaczną wypychać inne organizmy z pobliskich biotopów

Już nasza w tym głowa, aby ich żywot nie był lekki. :slight_smile:

nasza jak nasza - wolę, żeby to z ich strony były jakieś przemyślenia…

zresztą cytac z sb mówi jasno jaki jest stosunek do niektórych użytkowników forum

Złączono Posta : 30 Lipiec 2005, 0:31:04

najgorsze jest to, że jest tu kupa userów, którzy naprawdę coś potrafią i mają wiedzę, ale wykorzystują ją zupełnie do czego innego. Czasami wydaje mi się, że są oni tu za kare - cierpią, ale nie mogą odejść - czyściec jakiś czy co ??

A ja myśle że niektórym userom nie chce siępisać nic mądrego bi wiedzą że i tak moderator odpowie (może nawet przed nim) więc nie chce im się męczyć. :wink:

Nie bardzo rozumiem. Niby dlaczego Moderator ma odpowiedzieć. Mylisz chyba ich rolę.

I bardzo dobrze =D> =D>

Miejmy tylko nadzieję, że te incydenty nie przeniosą się na inne działy (wodzące).

Nawet jeśli to administracja zapewnia, że i to im nie straszne :wink:

bartekn77 dokladnie.

A tak to wszedzie licznik: robisz na akord - licznik, w domu liczniki (woda, prąd itp.) w samochodzie licznik…

Czy mozna sie spodziewac, ze w dzisiejszej cywilizacji u kobiet tez pojawi sie licznik ?

wylaczyc wszedzie licznik i tyle dac jakas range typu staly bywalec, pomocnik, przyjaciel, moderator itd. i tyle

no i tak jak do tej pory + :D:D

i moim zdaniem tak powinno być :smiley:

jak dla mnie jest to żałosne zwłaszcza

zauważyłem, że już kilku userów ma takie podpisy :?

:? :? :?

Zgadzam się, żałosne.

może i tak ale regulamin nie zabrania mieć takich podpisów 8)

Bo Regulamin nie zniża się do żałosnych zachowań… Tak żałosnych, że nawet trudnych do przewidzenia.