Liczniki postow - Ogłoszenie

Zabrania zaś takich jaki posiadasz Ty (kłania się definicja podpisu i rozmiary grafiki jakie można w nim zamieścić 8) )

Nie zmienia to faktu że jest zwykła żebranina :roll:

tu nie chodzi o kwestie regulaminowe etc., tylko o sam fakt “żebrania i skomlenia o jakieś ochłapy” - sory, ale tak to odbieram - myślałem, że forum służy wymianie doświadczeń i bezinteresownej pomocy ludziom, którzy nie dają sobie rady z problemami - niestety, nie po raz pierwszy się rozczarowałem. Pomijam jedną rzecz - żeby “żądać” plusika trzeba mieć odwagę - wszak w ten sposób dajemy do zrozumienia, że znamy się na rzeczy i nasze rady są najlepsze - a tak niestety nie jest… :?

Pawek po co sie tak podniecasz?

Napij sie herbatki i pomysl,bo za chwile zacznie sie czepianie o avatary,styl pisania itd.

A wiesz do czego to prowadzi…

co jak co, ale w tej sprawie Pawek ma absolutną rację :lol:

te podpisy to żenada i aż żal się patrzeć na to :?

DUCH tak samo liczba postow, pochwal poco to komu zenada i tyle wprowadzic ranking tylko userow o danej funkcji i koniec

Można wyłączyć na calutkim forum i będzie git.

Dla informacji wszystkich.

Administracja nie zamierza wyłączać liczników postów na całym forum.

Dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna.

powiem tyle: szkoda, nie pomysleliscie, ze niektórzy (tak jak ja) siedza tylko w dziale “gry”… zalosnie to wyglada, ja wyslalem juz 50 postów (w ciagu dwóch dni i nie sa to posty “aby były” tylko chcialem sobie pogadac o tym co mnie interesuje),a przy profilu widnieje “2”…

przykro nam z tego powodu…

To może zacznij prowadzić własny licznik… choćby w podpisie :hahaha:

To jest tylko i wyłącznie Twój problem. Nikt Ci nie broni pisać w innych działach więc pisz i w innych byle z sensem, bo nabijactwo raczej nie jest tu mile widziane.

Life ist brutal 8) 8) 8)

Nie jesteśmy forum o grach tylko o oprogamowaniu, a dział gry powstał tylko dlatego że wątki o grach po prostu zaśmiecały inne działy.

Jak dla mnie żałosne jest raczej to że aż tak wielką wagę przywiązujesz do tych cyferek pod avatarem które nie są żadnym wyznacznikiem.

I trzeba dodać że to userzy forum chcieli wyłączenia tych liczników. :slight_smile:

bez sensu !!

Zaczynam się zastanawiać nad tym ciekawym zjawiskiem, w sensie że ludzie są tu chyba po to by zbierać cyferki, a nie po to żeby dyskutować :roll:

inż. Piniol mówiąc brutalnie - olał

na szczęście jest tu wielu userów, dla których ważne jest pomaganie innym, a nie jakieś cyferki pod avatarem :?

a jak się komuś takie rozwiązanie nie podoba - to cóż, ma do tego prawo :stuck_out_tongue:

latwiej bedzie kto tak nie robi :smiley: wszyscy sie tu scigaja nie ma co ukrywac!! gdyby tak nie bylo to by niebylo tyle postow w tym temacie !!

Złączono Posta : 25.08.2005 (Czw) 10:54

Monczkin sam wygladasz jak ta cyferka pod tym avatarem !!

glupota na max-a ze nie ma tych postów…na kazdym PORZADNYM forum sa posty i adminstracja nie wymysla zadnych głupich dupereli! !!

a ile% userów głosowało lub o to prosiło ? ja nic o takim czyms nie wiedziałem i zapewne wielu serów rowniez nie !!

Dokladnie !!