Liczniki postow - Ogłoszenie

wiec tu wlasnie widac jak olewani sa userzy tego forum i jak ich zdanie sie liczy

Tej no to już nawet nie jest śmieszne :roll: Ludzie jesteście żałośni, typowe idę stąd bo nic tu nie dostanę za swój udział :roll:

Podajcie chociaż JEDEN argument za tym, żeby ten licznik działał wszędzie, ale jakiś KONKRETNY argument :stuck_out_tongue:

nie chodzi o to !

tylko o to ze podejmuja decyzje bez wiedzy userow a pózniej twierdza ze to my userzy tego chcielismy

Ci co są tutaj dłużej tego chcieli, bo się robił śmietnik, zwłaszcza w dziale “Na Luzie” :stuck_out_tongue:

to mogli tylko tam blokade zrobic !!

Żenada… Cyferki najważniejsze. Resztę mamy w pupie. Cyferkami pochwalę się wnukom, bo wnuki będą … i nie pomyślą, że jakość nie ilość się liczy.

Dlatego zawsze byłem za opcją minimum-maksimum - albo wszędzie, albo nigdzie :lol:

Nidzie :smiley:

I ja zaczynam sie przychylac tej maksymie !!

zważ co piszesz :twisted:

była dyskusja na ten temat i uzytkownicy mogli wyrazić swoje zdanie na ten temat, poczytaj

I wszystko jasne 8) 8) 8)

konczy sie nabijanie postow i skonczy sie pisanie temato hahaha !!

pisze co mysle

napewno znajdzie sie ich wiecej !!

Taka informacje powinni podjac wszyscu userzy i powinna byc ankieta i do wszytkich powinno zostac zawiadomienia o takim czyms na PW !!

Kolega podał temat, w którym userzy przegłosowali na NIE

Ja już powoli tracę siły… Znów znaleźli się reformatorzy… Proponuję im poczytać dział O forum

A tutaj po prostu powiem

Tak więc dziękuję za uwagę :papa:

to zanim napiszesz to pomyśl - w tej kolejności, a nie w odwrotnej :twisted:

Łe jery nie podoba się to adios amigo, nikt nie będzie płakać i tyle :stuck_out_tongue: