Life for speed [LFS]

Więc ‘kochani’ chcialbym Was wprowadzic w świat pewnej gierki, która ja i wuchta osob na całym globie się ekscytuje, mianowicie jest to ‘Life for speed’. Jak sama nazwa wskazuje jest to gra samochoda, a dokladnie symulator jazdy samochodem. Gra może nie poraza graficznie, ale, ale, ale… ma bardzo duzo zalet, jedna z nich jest mega dobre i co najwazniejsze realistyczne sterowanie, nie polecam smigac na klawiaturze [kur** sam gram na kalwiszac, wr…] racze lepsza sprawa to myszka [trudna do obcykana, ale jak sobie poradzic do smigasz jak dzik po lesie], pad i no wiadomo najlepsza jest kierownica. Co ja wam bede duzo tutaj pisał. Przekonajcie się sami :wink:

http://www.liveforspeed.net/?page=downloads&which=full - link do zassania LFS’a

- pierwszy lepszy filmik, pokazane jest jak driftują, heh to tym co stworzyli gre naprawde wyszlo [Drift], zaznaczam, ze nie jest tak latwo jak w NFS, o nie jest ;)

No i co by tu dodac, oczywscie najwieksza frajda to gra przez serwer, chyba oczywiste :wink:

Frajda może i jest (dla CIebie), ale nie napisałeś że za licencję trzeba zapłacić. Demko reklamujesz. A demko ma 1 trasę i 3 samochody więc szybko się znudzi.

gram w ta gre , nieprawda ze na klawie nieda sie grac , odpowiednie ustawienie sily skretu i powracania i gra wszystko

DarkHunter - chłopie nawet demko ma w sobie to cos, jak nie grałes to nie wiesz. Jak myslisz, dlaczego ludzie sie zachywcają głownie wesją demo, większosc serwerow jest ustawiona pod demo. Aha, nie reklamuje, bo nikt mi za to nie placi [chyba, ze Ty cos zaoferujesz :slight_smile: :)], tylko stram się opisac gręktora mnie zachwyciła, moze ktos sie ‘nagrzeje’ i bedzie zadowolony :lol:

geforc - ja nie napisałem, że się nie da tylko, ze cieżko idzie, nie wykorzystasz wszystkich mozliwosc jakie gra Ci oferuje, owszem jak masz dobrego setupa to wszystko OK, popykasz sobie…, ale mówie Ci zupełnie inna jazda na pad/kierownica :wink:

Pozdrawiam trueno2

gierka jest fajna, znam od paru miesięcy, ale szkoda że demo grywalne przez sieć tylko

trueno2 - Sorki. Masz racje. Zagrałem potem w tą grę i nawet mi sie spodobała. I że demko ma też to coś. 8)

I jeszcze raz że masz rację bo na klawiaturze wg mnie się ciężko gra.

Grałem w tą gierke u mnie na klawie i u kumpla na kierownicy, nie ma porównania 8) Do tej gry trzeba mieć kierownice, żeby bić jakieś rekordy na trasach.

Jeżeli nie kierownicę, to przynajmniej pada.

Też się nadaje.

Najlepiej z feedbackiem.

Ja tak właśnie mam i gra się wyśmienicie.

Jak ktoś się zainteresowal, może zapodam dwa skiny do gry, odwzorowane na polskich driftowozach :wink:

pierwszy:

teryaj4.th.jpg

http://img273.imageshack.us/img273/1277/xrtteryfx5.jpg - Do pobrania!

Zapisz/nazwij go jako: XRT_tery

drugi:

7mx6.th.jpg Replika “Nysy” S14a Macieja Polodego :wink:

http://pingwinfs.republika.pl/XRT_POLODY_PFD.jpg - Do pobrania!

Zapisz/nazwij go jako: XRT_POLODY_PFD

Skiny wklejamy do folderu SKINS [w folderze data], a poźniej, żeby pyrtały w grze to robimy następującą rzecz:

tutekoq7.th.jpg

W garażu, oczywiscie keidy jestesmy jzu w grze ;), tworzymy nowego skina [tam po lewej na gorze zolty napis mam tery s13] za pomoca przycisku nowy [nieco nizej] i wybieramy skina z zakladki kolory [na dole] i juz, samochodmusi byc bialy zeby skin wyglądał ładnie :wink:

grałem w to kiedyś. Demo było dołączone do jakiejś gazety. Wg mnie nudna, nudna, nudna, dno i wodorosty.

pewnie :] lepiej pograc w walnietego NFS MW ktory juz wogole nic niema ani grafy ani grywalnosci i wieje nudą ze hej :confused:

A ma ktoś jakieś dobre setupy do XTR Turbo? ;]

Ja miałem i na dniach będę miał setup na klawiature, idealny do driftingu. Niestety utraciłem wszystko po formacie :(, ale to kwesta czasu kiedy bedzie “nowy”.