Life is feudal: Your own- Problem z uruchomieniem

Tak jak w temacie, mam problem z uruchomieniem gry. Kiedy chce ją uruchomić za pomocą steama, nic się nie dzieje, kiedy natomiast uruchamiam grę przez plik .exe, wyskakuje błąd "aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)… ", nie działa czekanie ponieważ nic się nie dzieje. Biblioteki visuala reinstalowałem parę razy. Uruchamiałem jako administrator. Wersja beta i alfa mi działają jednak najnowsza już nie. Proszę o pomoc.

Podaj …
specyfikację komputera
system operacyjny
temperatury

Odpowiedz:
reinstalowałeś grę ?
próbowałeś ponownie ją pobrać ?

Wejdź po prostu na dyskusje gry na steam i tam napisz. Widać że autorzy chętnie pomagają a tutaj to tylko wróżenie z fusów i ogólne porady znajdziesz.

Nie rozumiem czemu ludzie wszystko załatwiają okrężną drogą?

Okrężną droga? Na stronie twórców jest parę tematów, odnośnie tego problemu, jednak żaden mi nie pomógł. Myślałem że tutaj znajdę pomoc, no ale cóż. Specyfikacje będę dopiero jutro wstanie podać.

Z resztą, czemu nie napiszesz na forum twórców skoro już na nie trafiłeś? Chyba jeśli masz z czymś problem to najlepiej bezpośrednio skontaktować się z twórca produktu.

Oczywiście każdy tutaj postara Ci się pomóc ale uważam że można to lepiej rozwiązać.