Liga Mistrzów 06/07

milanowi wystarczy 1:0

Ferguson powinien skorzystać z myśli taktycznej mourinho czyli: wszyscy bunkrujemy dostęp do bramki :slight_smile: i defensywa na maxa, tylko że Man Utd. nie umie grać antyfutbolu (defensywa) tylko to zespół zawsze ofensywny walczący do upadłego, o czym świadczy gol strzelony przez rooneya w 90 + 1 minucie, najgorzej można się obawiać o linię obrony manchesteru, bo przy obydwu bramkach strzelonych przez Kakę zawinili a najbardziej evra przy drugim golu, kiedy sobie nawzajem przeszkodzili. natomiast pozytywne aspekty to takie że wracają vidic i ferdinand jednak nie jest powiedziane że na 100%, ale mam nadzieję że odpowiednio obrońcy przypilnują Kakę żeby się chłopaczyna nie dotykał do piłki za często, a i jeszcze Seedorf zasługuje na wielkiego + razem z Kaką tworzą siłę napędową Milanu którą to MAN musi powstrzymać, do zobaczenia po meczu :slight_smile:

jakby grali antyfutbol to by tak daleko nie zaszli

świadczy otym że mieli szczęście

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 18:44

oto 30 najlepszych klubów według IFFHS :

  1. (1.) Sevilla FC 277,0

  2. (7.) Manchester United 270,0

  3. (11.) Chelsea FC London 267,0

  4. (4.) CSD Colo Colo Santiago (Chile) 259,5

  5. (5.) Milan AC 247,0

  6. (2.) Inter Mediolan 241,0

  7. (8.) Liverpool FC 233,0

  8. (11.) AS Roma 222,0

  9. (6.) Newcastle United 221,0

  10. (13.) São Paulo FC (Brazylia) 218,0

---- (14.) Santos (Brazylia) 218,0

  1. (16.) RCD Espanyol Barcelona 215,0

---- (3.) FC Barcelona 215,0

  1. (9.) SC Internacional Porto Alegre (Brazylia) 211,0

  2. (31.) Osasuna Pampeluna 209,0

  3. (18.) AFC Ajax Amsterdam 203,0

---- (26.) SV Werder Brema 203,0

  1. (19.) Tottenham Hotspur 202,0

  2. (25.) AZ Alkmaar 200,5

  3. (15.) Club Libertad Asunción (Paragwaj) 199,5

  4. (9.) Arsenal FC London 199,0

  5. (21.) CCD Tolima Ibague (Kolumbia) 186,0

  6. (32.) CA Boca Juniors Buenos Aires 185,0

  7. (22.) Al-Ahly (Egipt) 184,5

  8. (24.) OLYMPIQUE LYON 183,0

  9. (39.) CR Flamengo Rio de Janeiro (Brazylia) 181,0

27 (35.) Club Nacional de Football Montevideo (Urugwaj) 181,0

  1. (42.) Pachuca CF (Meksyk) 180,5

29 (20.) AFC Rapid Bukareszt 180,5

  1. (29.) Valencia CF 178,0

te w nawiasie to miejsca na którym były te kluby

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 18:47

nie wiem dlaczego cos takiego napisali np jak 4. (4.) CSD Colo Colo Santiago (Chile) 259,5

czyż by najniżej ocenione drużyny z ankiety miały wejść do finału :wink:

No i chyba finał to:

Milan - Liverpool

:?

ktoś inny wygrał 3:0 :lol:

no nie przegraliśmy z AC milanem 3 do zera. To nie ten ManU co u siebie na stadione , to nie ten C. Ronaldo :!: :!: :!: :placze:

PORAŻKA

szczęście sprzyja lepszym, natomiast miejsce Chelsea wywalczyła sobie dzięki pieniądzom Abramowicza. Czym przed Abramowiczem była Chelsea?, ale najdobitniej było pokazane wczoraj że pieniądze to nie wszystko, a mourinho mówiąc że jego drużyna była lepsze od live jest śmieszny, chyba nie oglądał tego samego meczu.

wróćmy jednak do dzisiejszego meczu. Mogę jedynie powiedzieć że zawiedli na całej linii piłkarze Man Utd, zasługiwali na finał swoją piękną grą no ale los łaskawszy jest dla Milanu,

Mam nadzieję że Live pokaże że wygrana w Stambule nie była dziełem przypadku,.

Manchester United też :mrgreen: :mrgreen: :stuck_out_tongue:

:o :slight_smile: w ankiecie wygrały najmniej typowane zespoły :shock: 8)

Temat, może lecieć w kosmos… Powstał nowy, odświeżony

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=153404 :slight_smile:

Odpadł dzisiaj kolejny z faworytów do pucharu LG, w tym wypadku silniejszym wydaje się być AC Milan.

I równie prędko upadł…

Swoją drogą - ankieta na forum kłamie gdyż nasi faworyci już odpadli :stuck_out_tongue:

Na takim etapie (finał!) typowanie faworyta to tak, jakby powiedzieć że rządząca koalicja upadnie za tydzień :stuck_out_tongue:

No i pamiętajmy finał sprzed dwóch lat - zaskoczył jak mało który :wink:

Manchester United 61%

no i sie porobiło wszystko się ułożyło tak jak myślałem i mam nadzieje ze Ac Milan sie zrewanżuje Liverpoolowi ja stawiam na AC Milan :slight_smile: ale w tym finale jeżeli będzie powtórka z rozrywki (rzuty karne) to Liverpool przegra bo nie maja Dudka :slight_smile:

o ile mi wiadomo to Dudka mają. A widziałeś co zrobił wczoraj Reina?

Ja nie widziałem. :? Masz jakiś link :?:

ja akurat oglądałem cały mecz i mogę powiedzieć że Reina sprawił się rewelacyjnie, zarówno w meczu jak i rzutach karnych

http://youtube.com/watch?v=ApEJwVB_SfM

no i już tak Liverpool jest wielkim wygranym widzieliście jak AC Milan wczoraj walczył Manu praktycznie nie tykało piłki poczekajcie zobaczycie jaki będzie meczyk finałowy jak sie przygotują