Liga mistrzow w tv

Witam was goraco

przebywam aktualnie w USA -mam pytanie jakie stacje w Polsce pokazuja Lige Mistrzow? czy mecze sa kodowane czy tez nie?

dziekuje za odpowiedz.

Niestety nie moge pisac polskich znakow,a prawa reke mam w gipsie:( pech…

A więc w środy jest 1 mecz na TVP 2 niekodowany. Poza tym są też skróty na TVP2 i TVP1 we wtorki i środy między 23, a 24

Poza tym jest liga mistrzów na nsport. Taki nowy kanał dostępny tylko na platformie n. Tam ma docelowo być 3 mecze we wtorki oraz w środy ( na żywo, oprócz tego jeszcze powtórki, magazyny itp). W ramach promocji jest Liga mistrzów na TVN TURBO. PO 1 meczu na żywo we wtorki i środy, ale tylko do zakończenia rozgrywek grupowych (chcą pokazać jak profesjonalnie pokazują mecze, ale im się to nie udaje). TVN TURBO jest kodowany, ale jest w każdej kablówce i platformie cyfrowej.

czyli kup sobiejakis n co to jest ile to kosztuje?c zyli jak ktos kupil olsat dla ligi mistrzow to juz koniec? robia ludzi w butelke-kp n cyfre i polsat cyfrowy i odaj cala wyplate

No i tu się mylisz :slight_smile:

TVN Turbo został wyłączony w sieci Aster City.

Napisałem do Aster w celu wyjaśnienia tego zajścia(ponieważ sam mam Aster) i odpowiedzieli mi, że nie mogli się dogadać co do kosztów z TVN, a na klientów nie chcieli nakładać dodatkowych kosztów więc po prostu wyłączyli TVN Turbo :frowning:

Wiem o tym. I możliwe że zniknie z większej ilości bo ITI życzy sobie wiele więcej kasy za ten kanał niż wcześniej.

A co do n. To kupowanie jej jest teraz zupełnie bezsensu. Najwcześniej za pół roku można to tylko rozważyć. Gdyż w tej chwili nie wszystkie kanały są dostępne wymyślili sobie że co tydzień będzie 1 nowy kanał. Nie ma filmowych i innych nowości.

A co do cen to powiem tak. Jeżeli masz kase to kup sobie pełny pakiet Cyfry+ za około 150 zł. Jeżeli nie masz za dużo kasy to Kup sobie Cyfrowy Polsat za 50 zł. A n kosztuje full za 76, a oferuje mniej wszystkiego. Ma kilka kanałów których nie ma gdzie indzie, ale i C+ i PC też mają po kilka kanałów których nigdzie nie ma.