Liga mistrzów!

idę na mecz.Juve musi wygrać a później dokopać angolom z Londynu

M@teo właśnie piernik najlepszy sędzi wywalić go i zamknoć :-x

liverpool the best, akurat jestem ich kiibiciem, tez jestem za juventusem bo gra tam najlepszy dla mnie zawodnik na swiecie czyli NEDVED:)

komentarz meczu Juventus - Real (specjalnie dla kolegi musg )

GRANDE JUVE

ole ole ole ole ole grande Juve grande Juve :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

specjalnie dla kolegi DUCH

Poczekamy na moją druzyne (czerwonego Romka).Roznica gry to niebo, a ziemia,ktora to dzieli juv od londynczykow. :smiley:

:hahaha: :hahaha: chyba mi nie powiesz, że Chelsea z tym pokemonem Murinho gra atrakcyjniej od Juventusu bo tu skonam :hahaha:

chłopie ile ty masz lat :?: :hahaha:

powiem ci jedno: każdy niech wygra LM - oprócz czerwonych The Blues to byłby szczyt chamstwa gdyby te przekupki wygrały!! nawet Milan moze wygrać byle nie Chelsea :!: :smiley:

PS> świetny styl w meczu z Barcą :hahaha: :hahaha: gdyby nie tragiczne błędy defensywy Barcy to ZSRR Chelsea już by w LM nie było :smiley:

otworz oczy na swiat.A jak padla druga bramka dla turynu?Zwyczajny fux i blad obrony.Wiecej sie slizgac nie bedą.

Wiec badz obiektywny i mysl zanim cos naskrobiesz :smiley:

Brawo Juventus :brawo:

:hahaha: :hahaha:

lepiej sobie przypomnij jak Ronnie wyskubał defensorów czerwonych The Blues… i samego Petra Ceha… takie bramki można oglądać w nieskończoność :!: czerwony Romek pewnie wali barana, że nie ma w składzie Ronaldinho :hahaha:

pozdro dla ciebie wielki znawco :!: kibicuj dalej $$$$$$$$$$$$$$$$$ :smiley: :smiley:

GRANDE JUVENTUS

Jestem tego samego zdania.Niech teraz Milan trafi na Chelsea a Olympique Lyon na Juventus.Chelsea wygra z Milanem a Juve z Lyonem.I finał jest JUVE

Tą chwile trzeba uwietrznić :smiley: :

Juventus 1-0 Real - Trezeguet

Juventus 2-0 - Zalayeta


Asterisk

Nie ch odlecą w niebyt :smiley:

szpakowski ma racje mowiac ze makalele to hjest gosc od czarnej roboty tak samo bylo w realu i tak jest teraz w chelsea. naprawde wykonuje super orbote w srofku pola chociaz jest malo widoczny a o strzelaniu bramek sa inni :slight_smile:

P.S co sadzicie o wypowiedziach etoo??

http://www.chelsea.pl/?function=show_all&no=2626

Samuel Eto’o dla Sky Sports powiedział:

“PierLuigi Collina pomógl Chelsea awansować, gdy rozmawiałem z nim po meczu zaprzeczył, że Vivtor Valdes był faulowany przez Ricardo Carvalho”

UPDATE: Lisek

Nie mogłem na to patrzeć, proponuje następnym razem zastanowić się nad tym co piszesz.

jak na mnie to zasłużyłeś na bana :!: :!: :!: :evil:

kpina :!: dosłownie kpina :!:

bartas , czytałeś ??

a gdzie PSV cioo

i tak was

koreanczyki zalatwia

nikt w nich niewierzy ,a zobaczymy jak PSV wygra LM

jakie bedzie wasze zdziwienie

korea, korea ehehhe

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hehe nie liczyłbym na to :smiley: :smiley: :smiley:

i ja :smiley:

dziś w piłce wszystko możliwe przecież takie Monaco rok temu było finalista LM. A kto na nich stawiał?? Mi się wydaje że PSV jeszcze nie jest gotowe ale Lyon jak najbardziej na przynajmniej finał LM

hohoho :smiley: Ale Monaco grało 10 razy lepiej w ubiegłorocznej edycji LM niż teraz gra PSV :smiley:

Miniu i co JUVE jest najlepsze i wygra ligę mistrzów. Jak Nedved wyzdrowieje to Juve będzie wszystkich po kolei rozwalało.