Lightbox Gallery bez łączenia


(Kernelus) #1

Witam,

Posiadam na stronie dwie galerie oto strona: http://ekol.worldbit.pl/index-3.html

Lecz nie wiem jak zrobić aby one się ze sobą nie łączyły, jak kliknę na "Trzebiatów" to chciałbym, żeby było 1-4 a nie 12-16.

Oto kod html:

Świadczymy usługi transportowe.

Dysponujemy parkiem specjalistycznych pojazdów do przewozu materiałów budowlanych, cementu a przede wszystkim betonu. W parku maszynowym posiadamy także ciężki sprzęt do robót ziemnych.

Dziwnówek 

  • Pojazdy 1Pojazdy 2Pojazdy 3Pojazdy 4Pojazdy 5Pojazdy 6Pojazdy 7Pojazdy 8Pojazdy 9Pojazdy 10Pojazdy 11

Trzebiatów 

  • Pojazdy 1Pojazdy 2Pojazdy 3Pojazdy 4Pojazdy 5

[/code]


(_nikt79_) #2

Nie masz określonego atrybutu rel wg którego obrazy są grupowane.

W przykładzie poniżej masz rozbite 3 obrazki pomiędzy 2 osobne galerie:

To co wpiszesz w nawiasie kwadratowym powinno decydować do której galerii zostanie zakwalifikowany obrazek. Czyli po prostu dopisz sobie w znacznikach atrybut rel="lightbox[nazwadogrupowania]"edit Widzę że używasz ekstremalnie starej wersji lightboxa – podmień na i pozbądź się następujących fragmentów kodu (są zbędne) :

linie 115 i 144

Podmień wersję jquery , linki do js i css lightboxa daj do swojego katalogu images obrazki z załączonego w zipie images.

W każdym prowadzącym do obrazka z galerii musisz mieć atrybut rel , wartość rel=“lightbox” uaktywnia plugin wartość rel=“lightbox[nazwa]” grupuje wszystkie obrazki z takim rel do jednej osobnej galerii.


(Kernelus) #3

Dzięki wielkie za odpowiedź. Zaraz się za to wszystko zabiorę. Kiedyś dostałem od znajomego skrypt lightbox gallery i domyśliłęm się, że może być już nieaktualny. :stuck_out_tongue: