Lightroom

Obrobiłem fotki i nie zapisałem na twardzielu, ale już tak bywało i po ponownym uruchomieniu fotki były tak jak je zostawiłem. Tym razem ich brak :frowning: GDZIE ONE SĄ? :o Trochę się napracowałem i nie chcę zaczynac od początku. Może ktoś kuma jak je odzyskac?

Dodane 26.08.2011 (Pt) 21:50

Obrobiłem fotki i nie zapisałem na twardzielu, ale już tak bywało i po ponownym uruchomieniu fotki były tak jak je zostawiłem. Tym razem ich brak GDZIE ONE SĄ? Trochę się napracowałem i nie chcę zaczynac od początku. Może ktoś kuma jak je odzyskac?

możliwe że test disk je odzyska ale on działa w wierszu poleceń. Możesz też spróbować innymi programami(np. recuva), ale test disk jest lepszy.

Test disk działa pod linuxem wieć masz to : http://www.dobreprogramy.pl/Parted-Magi … 18724.html nie musisz tego instalować tylko bootuj z tej płytki.

test disk to 2 programy 1 to test disk (do odzyskiwania partycji) a 2 to Photo Rec (do plików) ty użyj Photo rec!

adasio ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.