Lightscribe - nero nie znajduje urządzenia

Witam

Co prawda nagrywarkę z Light Scribe mam od ponad roku to jeszcze nigdy tej funkcji nie używałem :stuck_out_tongue: Zrobiłem okładke w nero, chcę ją wypalić lecz pojawia się komunikat, że nie odnaleziono urządzenia lightscribe. Zainstalowałem te sterowniki, ale dalej to samo.

jeśli masz ta nagrywarkę co w podpisie to ona niestety nie obsługuje Lightscribe

Domyślam się z podpisu, że model Twojej nagrywarki to Asus drw-1608p3s. Czy ona aby na pewno obsługuje LS ? Wklepałem model na googlach i wyczytałem, że raczej nie :confused: Czy na przednim panelu Twojego DVD masz znaczek LightScribe ?

Patrzyłem na stronę cdrinfo.pl - jeżeli mnie wzrok mie myli - to urządzenie nie obsługuje technologii Lightsrcibe

tu masz linka do twojej nagrywarki http://www.cdrinfo.pl/hardware/6093225646-Asus-DRW-1608P3S.

Pozdrawiam

Nie no ale wpadka :glupek2: Byłem święcie przekonany, że ten napęd to posiada, chyba zmyliła mnie nieuwaga i gratisowa płyta z możliwością wypalania etykietek…

mozesz jedynie przerobić ja na Pioneera DVR-111L wtedy będziesz miał LabelFlash

Twoja nagrywarka nie ma LS. Wkopałem się identycznie jak Ty :confused:

no właśnie bo jak szukałem rozwiązania na jakiejś porównywarce cen było zaznaczone że ma Lightscribe i może z tego zamieszanie