LightScribe - Płytka - Jak wypalić obrazek na płytce

Kupiłem nagrywarkę dvd z opcją lightscribe i płytę na której można wypalać obrazki. Moje pytanie jak wypalić obrazek na płycie i czy potrzebny jest mi jakiś program?

PS Mam Nero 7

w Nero jest taki program jak Nero Cover Designer

No i dobra ale jak wypalić na płycie. Co mam robić oprócz zrobienia projektu w Nero?

tu masz opisane:

http://www.community.tomshardware.pl/co … t.pl?Cat=&

Board=cdburning&Number=164833&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&

fpart=

Do napędu powinno być dołączone oprogramowanie (nero) - powinna być w nim również paczka lightscribe. Przynajmniej u mnie tak było :wink:

Czasem jest dołączona płytka ze sterownikami do LS. W moim przypadku po instalacji sterów opcja sama uaktywniła się w Nero.

Mam proste pytanie:

Czy napisy można wypalać na zwykłych płytach DVD i czy coś się może wtedy stać z nagrywarką lub danymi na płycie?

Czy koniecznie jest kupowanie płyt do nagrywania z opcją LightScribe?

LightScribe to badziew. “Bez urazy”. Ten standard jest w tyle za innym podobnym do niego LabelFlash w którym mamy możliwość nagrywania obrazu na zwykłej płycie DVD tyle że po stronie której są dane (oczywiście nie na danych tylko na wolnym miejscu)

można ale w technologi LabelFlash a nie w LightScribe :roll:

Tak.

Dzięki za odp.

A co się stanie jak spróbuje wypalić jakieś obrazki czy napisy na zwykłej płycie?

Próbował ktoś? :slight_smile:

nagrywarka na to nie pozwoli :slight_smile: bo nagrywarka żeby coś na niej nagrała najpierw odczytuje jej rodzaj itp