LightScribe

Poszukuje programu do obsługi LightScribe. I nie chodzi mi o NERO. Potrzebuje jakiegoś darmowego programu, najlepiej w polskiej wersji językowej

http://www.lightscribe.com/support/index.aspx?id=662

Po polsku nie znam

KUGUAR proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem uzywając opcji Zmień.

Wielkie dzieki za link do programu, Naprawde sie przydał.

Wszyscy jak zawsze wiedzą o co chodzi oprócz moderatorów. Pod jakimi względami Was wybierają na moderatorów. Nie widzisz że ja nie mam “problemu” tylko “poszukuje”, a jak zadasz sobie pytanie co poszukuje to moze dojdziesz do wniosku, że chodzi właśnie o program. :stuck_out_tongue:

Drobiazg :smiley:

KUGUAR byłeś proszony o coś przez moderatora. Za następne zignorowanie prośby zostaną wyciągnięte konsekwencje :evil:

Czy Wy MODERATORZY jesteście naprawdę tak ograniczeni.

W dziale “POSZUKUJĘ” zamieszczam post pt. “LightScribe”. No i ciekawe co ja mogę poszukiwać??? !!

Jeżeli wy moderatorzy na forum typowo o programach nie wiecie o co chodzi, to kto was wybierał na moderatorów?!?!?!?!?!

Po drugie jakoś użytkownicy forum wiedza o co chodzi.

po trzecie zamiast zwracać uwage zacznijcie ludziom pomagać.

Po czwarte. "KUGUAR byłeś proszony o coś przez moderatora. Za następne zignorowanie prośby zostaną wyciągnięte konsekwencje Evil or Very Mad " myślisz że sie tego wystraszyłem ??? Co wywalicie mnie z forum ???

Na przyszłość proszę moderatorów o przemyślenie tego co piszą. Bo chyba coś wam sie poprzestawiało.