Likebox FB - problem z widocznością osób w skrypcie Likebox


(asziatko) #1

Witam,

Zakupiłem sobie na aukcji skrypt wysuwany Likebox Facebooka. Wrzuciłem go sobie na stronę WWW i wszystko by było dobrze jak nie mały problem którego nie mogę osobiście rozwiązać.

Problem polega na tym że:

Sytuacja w przypadku nie zalogowania się na konto Facebooka

Skrypt pokazuje tylko 3 osoby i to nie losowe pomimo że jest ustawione w skrypcie

connections="6"

czyli pokazuj 6 osób, losowych.

Sprawdzałem profil dla strony na generowaniu Likebox przez stronę http://developers.facebook.com/docs/ref ... /like-box/ i tam też po wpisaniu linku z nazwą profilu strony jest podobnie, widoczne są tylko te same osoby co poprzez skrypt.

Sytuacja w przypadku zalogowania się na konto Facebooka

Zaznaczę że nie jest to wina po stronie skrypt. Ciekawostką jest to że jak się zaloguje na konto Facebooka to jest widocznych 6 osób i to losowych zarówno w skrypcie na stronie jak i poprzez link http://developers.facebook.com/docs/ref ... /like-box/.

Ogólna ilość osób Lubie To! to 63 aktualnie. Profil strony ma swoją indywidualną nazwę nie jest identyfikowany poprzez numer ID profilu. Strona gdzie jest wrzucony skrypt Likebox to http://www.btsy.eu .

W czym może być problem że nie ma widocznych wszystkich osób spośród 63 i nie ma wyświetleń 6 losowych osób tylko zawsze 3 stałe osoby?.

Może ktoś z Was będzie wiedział co jest tego problemem i pomoże w rozwiązaniu tego problemu.