Lime Wire 4.10

Pytanko do użytkowników tego programu p2p. Jak się sprawuje ten program. Dobrze szuka pliki i szybko ściąga ?? Czy działa podobnie jak Bear Share ? Działa w sieci Gnutella wiec pewnie jego działanie jest podobne ? Czekam na opinie bo zastanawim się nad nim.

http://www.limewire.com/english/content/home.shtml

Bear Share

:-k

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3930

Działanie programów w Gunutell opiera się na takich samych zasadach więc w użytkowaniu wiekszych róznicy nie ma.

Obydwa programy w wersjach darmowych posiadają spyware, które są dośc uciązliwe wieć w pewnym sensie je eleminuje. Jednak Bearshare posiada wersje Lite nie posiadającą aplikacji szpiegujących. Mimo to co do jej legalności są rózne zdania.

Mimo to jednak to Bearshare dzieki swojej przejrzystości i minialnie mniejsze zasoborzerności która w klientach sieci Gunutella jest najwiekszym minusem ok. 50 mb pamięci :o .

BS może tak ale Lime Wire nie ma sypyware :roll:

korzystam właśnie z wersji Bear Share Lite. Więc zobacze jak chodzi Lime Wire !. Bo np. wcześniej używałem eDonkey’a i stwierdzam że Bear Shear jest o niebo lepszy. Więcej znajduje od eDonkey’a i nie trzeba tyle czekać, tylko odrazu pobiera pliki.

“MaYsTeR” - wiem czytałem to odrazu jak się pokazało i nie zadowoliło mnie to zbytnio że przycisneli tą firmę. Ale nie oznacza to że Bear Sharem nie można pobierać plików. Użytkownicy nadal mogą z niego korzystać, a liczba ich nadal wzrasta.

A powód dlaczego szukam czegoś innego m.in. widnieje właśnie w tym że przycisneli Free Peers.

Tak tylko nie wiem czy nadal polegać na tym programie … w krótce może … :roll:

sieci torrent :slight_smile:

np. program Azureus. :slight_smile:

BearShare :wink:

BearShare Pro

Nie w ogóle :hahaha:

tz. mam wersje BS Lite i nie wlazł mi z niego żaden spyware, raz tylko wirusa mi ściągnął, ale to była wina śmieciarza który udostępniał ten plik, a po za tym incydentem nie zawiódł mnie ani razu. Natomiast wydaje mi się że te programy BS i LW stosunkowo do innych konkurencjyjnych są wolne od aplikacji szpiegowskich.

Dziś zainstaluje LW i porównam obydwa programy.

Pozdro.

Shareaza - Najlepsza

Obsługuje duże sieci p2p (które liczą po kilka milionów uzytkowników): Gnutella, Gnutella2, Bittorrent, eDonkey2000

Duże opcje konfiguracyjne, prostota obsługi, zaawansowane wyszukiwania.

Darmowa, legalna, bez reklam, bez spyware, po polsku.

Pobierania zależa od uzytkowników i kolejkowania, dlatego Gnutella2 jest najlepszą siecią poza bittorrentem oczywiście.

http://www.shareaza.com - i kliknij po prawej stronie na polską flagę to będzie po polsku

Właściwie niewiem dlaczego nadla korzystacie z BS lub LW ?? :Programy te obsługują tylko jedną sieć, w dodatku zawierają spyware i nie oferują żadnych ciekawych funkcji.

Wg mnie, i nie tylko, Shareaza jest najlepszym programem p2p.

korzystam z LimeWire 4.10.5 i jestem bardzo zadowolony poniewaz mam na tym najlepszy transfer niz gdzie kolwiek indziej moze z szukaniem jest troche gorzej ale jak jest to bomba. polecam pozdro

a tez jest coś takiego jak WinMX Music

BearShare Pro

Ale popróbuję Shareazę.

zainstalowałem dziś LW Pro ! i muszę stwierdzić że nie ma różnicy jeżeli chodzi o pobieranie plików między BS i LW oby dwa działają prawie tak samo i wzajemnie się uzupełniają. I w rzadnym z tych programów nie mam i nie złapałem rzadnego Spyware, a z BS Lite korzystam już jakiś czas.

Sprawdziłem Shareaza_2.2.1.0 i z tych trzech wypada najgorzej. Znajduje dużo plików, ale co z tego skoro trzeba dłużej czekać na sciąganie niż w BS i LW

Skąd go wziołeś,on jest płatny :clever:

Ktoś tam wtrącił coś o WinMX,testowałem,kiepski,mało ludzi,ale ściąga dosyć szybko.