Limit TCP/IP w Windows Vista Ultimate SP1

Chciałbym się dowiedzieć

jak można zwiększyć limit jednoczesnych połączeń z 10 do np. 1000?

Mam Service Pack 1, wczesniej przeczytalem ze SP1

zawiera nowy typ oraz nowe zabezpieczenie przed tego typu dzialaniu.

Moze znacie jakas metode prosze o odpowiedz?

SP1 jest wersja finalna! !!

Prosze o instrukcje po polsku

sprawdż temat antispy np. pod linkiem

viewtopic.php?t=161220

a dziala pod vista sp1?

W dniu 15.05.2008 , o godzinie 14:52 został dopisany post przez damianek112233

to nie dziala poniewaz musze miec pelna wersje

prosze o dalsze wypowiedzi

Programik - Mz Vista Force załatwia problem i działa z SP1 :slight_smile:

jakoś ten program mz vista force niedziała z windows vista ultimate sp1 x86

krzysztof opisz jak to zrobic

Hm…, nie wiem z czym masz problem. Co działa nie tak ?

Ja przechodzę do zakładki Internet Optymizer a nastepnie wybieram z rozwijalnego menu Auto Optymize For: opcję Local Area Network Modem. Opcja ta u mnie podniosła limit connections do 11170.

Naciskam na Apply Tweaks i to wszystko.

Też mam Vistę Ultimate SP1

zrobiłem tak jak masz opisane, ale nadal w podglądzie zdarzeń mam.Protokół TCP/IP osiągnął limit zabezpieczeń ustalony dla liczby równoczesnych prób połączeń TCP.http://img204.imageshack.us/my.php?imag … niejm9.jpg

Pod tym adresem

http://www.yaronmaor.net/repair.htm

w pozycji: EventID4226Fix for Windows Vista v2.0 for SP1-RTM (build 18000) (32bit only!)

jest najnowszy plik VistaTcpipUacPatch2.0.rar

Ale zalecam uważne czytanie instrukcji i przed instalacją wykonaj kopię rejestru.

Ten pach ponoć nie na każdym kompie się instaluje poprawnie ale warto sprawdzić.

tylko ten sposob powoduje ze przy kazdym uruchamianiu kompa wyskakuje blad ( na czarnym ekranie) ze plik tcp jest nie podpisany cyfrowo ( nie ma certyfikatu). Dopiero poprzez klawisz F8 i opcje nie psrawdzaj plikow… da sie uruchomic kompa - i tak za kazdym razem gdy sie uruchamia kompa.

Ten sposob super dzialal pod sama Vista ale dodatek SP1 wprowadzil obowiazek sprawdzania certyfikatow plikow i jak narazie problem nie rozwiazany-trwaja parace aby skutecznie to rozwiazac.

Co do programu Mz Vista Force to on nie usuwa problemy gdyz sama zmiana w rejestrze nie zalatwia problemu - tzreba zastapic plik TCpip a tego ten program nie robi

czyli najskuteczniejsza metoda to jaka?

najsolidniejsze

http://www.yaronmaor.net/repair.htm

EventID4226Fix for Windows Vista v2.2 for SP1 + KB952709 v18063+v22167 (32/64bit) NEW! Note that the 64bit is not yet tested…

Please follow the instructions in the README.TXT file that comes with the patch.

Tworzy w boocie program który sam za ciebie będzie wyłączał podpis cyfrowy driverów.

ps. Wku**** mnie ten limit cholerny SP1

a o co chodzi z ta wersja :

  • 18063

  • 22167

?

Tu chodzi o twoja wersje pliku jeśli masz 18063 to aplikujesz właśnie tą a jak masz 18000 co miałem ja ale przypadkowo wwaliłem update teraz mam 18063 na 18000 można wgrywać tak jakby patcha na plik ktory nie modyfikuje pliku ale pamięć podręczną, mniejsza z tym.

Prawym KLM, właściwości i zakładka detale/details.

ale ten boot dziala :slight_smile:

czy nie mozna inaczej wylaczyc wykrywania cyfrowego podpisania plikow ?

jesli chodzi o wersje pliku to u mnie jest 18000 - wiec co wybrywam ?

I nie mam żadnych problemów z limitem. System Vista Ultimate SP1 prosto z Microsoftu:)

blokada polaczen jest w pliku tcpip.sys i tylko jego modyfikacja (podmiana) znosi ta blokade. A rejestr dzialalby gdyby nie bylo blokady w tcpip.sys ( tak jak to wczesniej w innych systemach windows)

Poczawszy od SP2 do XP Ms wprowadzil wlasnia ta blokade - w XP latwiej ja usunac a niestety w Viscie trudniej

Więc pewnie potrafisz logicznie wytłumaczyć czemu nie mam limitu połączeń, mimo iż nie modyfikowałem ani nie zamieniałem tego pliku?

moze masz defaudowe ustawienia programow p2p , bo napewno tym rejestrem tego nie zdejmujesz , za proste to by bylo i tylu ludzi by nie siedzialo nad modyfikacja pliku tcpip.sys .