Limit transferu

PoWitaj wszystkich

Mam dostęp do neta przez mobilnego playa (router huawei) i w domu trzy osoby korzystające z tego połączenia komp i dwa lapy.

Jak policzyć transfer wszystkim (jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze… sic!)

mając na uwadze, że ten router jest przenoszony, tzn. raz wpięty jest u mnie raz u bracika…etc, kto pierwszy ten lepszy

wpina i włącza a pozostali przez wifi

Podrzuccie jakiś pomysł bo wiecznie jest zwada jak przychodzi rachunek, a potem jast gadka typu-ja w tym miesiącu mało korzystałem…

Pozdr4@LL

Wykorzystany transfer powinien zostać zarejestrowany na każdym z komputerów oddzielnie. U Ciebie na komputerze (w programie PLAY’a) będą zapisane informacje ile Ty korzystałeś, a u brata ile on korzystał.

Jeżeli nie znajdziesz takiej informacji, ściągnij i zainstaluj na każdym z komputerów NETLimiter, zapisauje on każdy ruch internetu o każdej porze (Download/Upload), problem będziesz miał z głowy.

Pozdro.

Polecam także programik DU Meter, który przejrzyście pokazuje cały ruch sieciowy uwzględniając czas korzystania z sieci,ilość danych pobranych i wysłanych wraz z dokładnym rozbiciem na każdą godzinę.

damiansta , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.