Limity w Neostradzie

Powiedzmy ze mamy limit w Neostadzie 7GB. Wiem ze jak cos sciagam to limit mi maleje. Sciagne 2 GB to zostanie mi 5GB.

Teraz inna sytuacja. Takze mam limit 7GB nic nie pobieram tylko wysylam( wyslalem 1 GB)- zostalo mi 6 GB limitu :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Chodzi mi o to czy jak wysylam to limit mi maleje :?: czy tylko to sie dzieje przy pobieraniu plików :?:

z tego co mi wiadomo na upload nie ma limitow.

Czyli moge wysylac do woli i limit mi nie bedzie malał :?:

tak… ale jak masz neo 128 to sie nawysylasz :slight_smile: predkosc 64Kbit.

Niewazne jaka mamy neo :stuck_out_tongue: Mam jescze jedno pytanie. Czy jak cos wysylam to predkosc sciagania maleje :?:

nie

A co z tym limitem :?: Jest tak ze jak wysylam to nie trace cennych mega w limicie :?:

Dokładnie tak. Upload nie jest ograniczany…

Jeszcze tego by brakowalo zeby ta cala nasza kochana TPSA zrobila limit na UP. Limit w DL to juz parodia :?

nie tracisz, na upload nie ma ograniczeń

teoretycznie nie. Praktycznie net może się “dławić” co owocuje mniejszą szybkością pobierania. Powinno się zostawić ok. 1-2 kb uploadu na niewykorzystanie (jeśli jest taka możliwośc - zależy od programu z któego korzystasz do wysyłania plików)

UL przeszkadza w pobieraniu. Zainstaluj cfosspeed to sie pozbędziesz tego problemu

W Szweckim BBB tak jest,provider oferuje bardzo szybkie łacza z limitem 300 GB,lecz jest on liczony jako Pobieranie i Wysyłanie,czyli zlicza ci tez wysłane MB/GB i odbija z tego co masz przydzielone czyli z 300 GB.