Limity w rapshide

Witam !

Czy ktoś wie jak uniknąć limitów w rapshide ?

Mam stałe łącze

Podobno można to zrobić wpisując jakieś komendy w wierszu poleceń(start >> urochom >> cmd)

Najprostszy sposób to wykupić konto premium. Wszystkie darmowe sposoby to bujda, nie wiem jakim trzeba być idiotą, aby w nie wierzyć…

Co to jest rapshide? Bo ja nie znam takiego słowa. Co do omijania limitów, to możesz poszukać sobiego odpowiedniego narzędzie w Google - w tym przypadku jakieś wirusy i trojany znajdziesz. :smiley:

Były triki które działały na wczesne wersje Rapida. Ale skoro goście mają z tego kasę to nie dziwisz się chyba ze stale podnoszą szczelność serwisu. Poczekaj aż złoty się uspokoji i wykup sobie rok, bo przy obecnym kursie wychodzi sporo więcej niż dotychczas.

Są stronki z darmowymi kontami premium.

Bzdura. Nie ma nic za darmo. Cóż, trik ze zmiennym IP wciąż działa. :slight_smile:

ja mam liveboxa to używam programu livebox recconect pro i nie muszę czekać 15minut

@SnakeVG zmienne IP to żaden trik :wink: , no i w zasadzie oferuje je tylko neostrata.

No i Netia. I każde inne ADSL. :stuck_out_tongue:

A że Netia to w sumie Tepsa :stuck_out_tongue: na jedno wychodzi…

@SnakeVG

A właśnie że są takie strony. Sam czasami z nich korzystam.

Nawet są czasami tam konkursy że możesz wygrać prywatne konto premium na miesiąc.

Są takie stronki, ja sam korzystam z takich dwóch. Jak nie na jednej to na drugiej sie znajdzie jakies premium RS :smiley: a poza tym jest taka stronka jak www.rapidhack.net , o ile dobrze pamietam to można z niej skorzystac 5x dziennie :smiley:

W którym miejscu ??

Zmienne IP masz i w Dialogu, Multimedii, Tele2.

No chyba że to też TPSa według Ciebie :stuck_out_tongue:

Ja mam Multimedię i nie mam zmiennego ip po restarcie modemu.

netia idzie po kablach tepsy.

Tylko tam gdzie nie ma swoich :stuck_out_tongue: