Lineage 2 Enchant broni i pancerza JAK?

Witam chciałem się dowiedzieć jak można enchantować pancerz i broń w L2 ? Szukałem na rożnych stronach o L2 ale nie mogłem sie dokapowac jak to sie robi ? Wiem że trzeba mieć chyba jakieś scrolle czy cos ? Ale co dalej ?

hm… to bardzo proste.

zeby ulepszyc bron albo pancerz potrzebujesz scrolla o odpowiednim poziomie. dla przykladu: jesli masz armor of doom (b grade) i chcesz go ulepszyc potrzebujesz scrolla “enchant armor grade b” w skrocie eab. zeby ulepszyc bron (np b gradowy keshanberk) potrzebujesz scrolla “enchant weapon grade b” w skrocie ewb. scrolle moga ulepszac bronie tylko na swoim poziomie, tzn nie mozesz scrollem poziomu b ulepszyc broni o innym poziomie (np. a lub c).

teraz, zalezy na jakim serwerze grasz, i jaka to jest kronika, poniewaz NC Soft wprowadzil kosmetyczne zmiany enchantowania. zwykle odbywa sie to tak: klikasz 2x lewym przyciskiem myszki na scroll i z listy wybierasz rzecz ktora chcesz ulepszyc. klikasz na nia i zaczyna sie ulepszanie. moze sie okazac rowniez ze musisz przeciagnac rzecz w okno enchantowania (jak mowilem, nc soft wprowadza zmiany, zupelnie nie wiadomo po co).

i slowo na niedziele: na serwerach oficjalnych ( i na znakomitej wiekszosci low rate) bezpiecznie mozna ulepszac itemki do +3, a jednoczesciowe zbroje do +4 ( jednoczesciowe oznaczaja klatke i rajtuzy w jednym np: zubei breatsplate i gaiters to 2 czesci 1 zbroi, obie bezpiecznie ulepszysz do +3, natomiast armor of doom to jedna czesc, i spokojnie mozesz ulepszac do +4)