Lineage 2 - Problemy z zalogowaniem

Mam problem z zalogowaniem się do gry Lineage 2 Chronicle 5 - pokazuje sie że wpisuję błędne hasło, spróbuj ponownie i Confirm your account (coś takiego) A na stronie Lineage2.com normalnie mnie loguje i wszystko jest O.K. Czy ktoś wie jak mam się zallogowac lub co zrobic aby sobie w to pograc

jak takie cos sie dzieje w c4 to sie usuwa plik fldrv z folderu system (lub podobna nazwa pliku) i po problemie…

Albo po prostu patcha sciagnij ze strony serwera

Ale jakiego pacha z jakiego servera. Server sie wybiera po zalogowaniu do gry a ja sie zalogowac nie moge ale spróbuje usunąc trn plik

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 19:41

Nie ma takiego ani podobnefo. Wie ktoś jak to zrobic. mam Lineage C5 przypominam

o ile dobrze zrozumialem zalozyles sobie konto na lineage2.com a to konto nie sluzy do zalogowania sie do gry

sluzy one do oplacania mozliwosci pogrania w L2 na ktoryms z oficjalnych serwerow gdzies w jego opcjach jest zakladka account detail w ktorej zalozysz sobie wlasciwe konto na ktore bedziesz sie logowal

pozdrawiam

żeby grać na oficjalu musisz mieć Interlude… a nie C5…

Może coś Ci się pomyliło, i grasz na prywatnym? w takim razie konto na lineage2.com jest zupełnie nie potrzebne… (tylko msusiz założyć konto na serwerze na którym grasz)

np tutuaj lista serwerów: http://www.gamesites200.com/lineage2/

@kumar1 dlaczego zakładasz, że on gra na Dragon-Network? przecież jest multum serwerów które mógł wybrać…

Jak sie gra włącza to jest od razu ekran logowania i nie moge sie zalogowac.

Jak napisał KryS

o ile dobrze zrozumialem zalozyles sobie konto na lineage2.com a to konto nie sluzy do zalogowania sie do gry

sluzy one do oplacania mozliwosci pogrania w L2 na ktoryms z oficjalnych serwerow gdzies w jego opcjach jest zakladka account detail w ktorej zalozysz sobie wlasciwe konto na ktore bedziesz sie logowal

Coś w tym jest ale gdzie jest dokłądnie to zakładanie konta Do Lineage 2 C5 A jak napisał silvver to server sie wybiera dopiero po logowaniu chyba?? Złączono Posta _: 18.05.2007 (Pią) 15:02_Więc jak mam zagrac na Prywatnym serverze??/ I jak sie zalogowac. Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 15:14

żeby grać na oficjalu musisz mieć Interlude... a nie C5....

Mam Lineage 2 Chronicle 5 ale przy ładowaniu i po włączeniu (w ekranie logowania) w lewym górnym rogu pisze Interlude.

podstawowe pytanie brzmi czy chcesz grac na oficjalnym serwerze czy na prywatnym

jak na prywatnym (liste takich serwerow masz w poscie silvvera) to musisz znalezc jego strone i na nim zalozyc sobie konto, sciagnac patcha no i oczywiscie miec odpowiednia wersje L2 a nie na lineage2.com bo tak jak Ci napisalem wczesniej NCSoft obsluguje tylko serwery oficjanle

jesli chcesz zagrac na serwerze oficjalnym znajdz w opcjach konta ktore zalozyles przycisk account details tam zalozysz sobie login i password do zalogowania sie do gry a jak odpalisz gre i sie zalogujesz bedziesz mogl wybrac serwer na ktorym chcesz grac

serwery oficjalne sa platne wiec jesli nie oplacisz konta to i tak nie pograsz

pozdrawiam

Ok rozumiem już wszystko. Zarejestruje sie na jakimś prywatnym (Jaki Polecacie - Który jest najlepszy, na którym gra dużo polakó np.)

P.S.

W opcjach nie ma takiego czegoś jak Account Details (no chyba ze jestem ślepy)ale to mało ważne bo bede grał na prywatnych

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 21:29

Czy ten serv jest dobry i działa pod C5 http://www.l2revengeserver.com

??

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 22:59

Pobrałem z Tego servera pacha i sie zarejestrowalem. Teraz go włączyleem do instalacju (godzine temu). teraz mi robi Update - od godziny a jest pasek jakby w 5 %. Co to ma byc?? Pacz 900 kilo a paczuje sie 5% w godzine.

Złączono Posta : 19.05.2007 (Sob) 0:23

Udało sie mam gre - działa

P.S.

Troche głupie pytania ale jak się z tego wychodzi (bo Esc nie działa)

witam

nie bylo przycisku acoount detail bo nie dodales sobie gry sadzilem ze jak chcesz grac w L2 to zrobiles w opcjach tego konta add game ale mniejsza o to

w ocjach gry masz zakladke game tam przycisk initialize wcisnij jak odpalisz postac bedziesz mial dodatkowe przyciski odpowiedzialne za inventory, skile itd bedzie tez przycisk system tam znajdziesz exit :slight_smile:

niestety w sprawie prywatnych serwerow Ci nie pomoge gram na oficjalnym

pozdrawiam

Witam na ten temat chyba już było pisane ale tez mam taki problem otóż założyłem konto na serverze bartz12 i gdy teraz wpisuje hsło pisze mi że podaje złe. Wydaje mi sie może że ten problem polega na tym że wziąłem instalke od kolegi a nie ściągnąłem .U kolegi wszystko działało normalnie prosze o szybką odpowiedź na gg:4287322 lub e-mail gwizdek-12@o2.pl . Pozdrawiam