Lineage 2


(Drahalt) #1

Witajcie :D. Zna ktoś grę Lineage 2, może gra ktoś, prosze o "recenzje" :lol:

BTW: Słyszałem, że aby zagrać trzeba napisać opowiadanie czy coś, wiecie coś o tym 8) ?


(Matisleszno) #2

Jakie opowiadanie?? A skoro jestesmy przy temacie to wiecie dlaczego Rejestracja na serwerze hobby nie dziala?? :evil:

Z gory dzieki.


(Drahalt) #3

Słyszałem że to jest coś w rodzaju zgłoszenia do gry, następuje weryfikacja i jak bedzie Ok to można śmigać :stuck_out_tongue: , ale nie wiem może to jakieś bajki :smiley:


(Matisleszno) #4

Heh, no w kazdym razie ja o takim czyms nie slyszale choc zgodze sie ze, aby zagrac to trzeba sie nameczyc (te rejestracje, patche, itd) A na jakim serwerze grasz?


(Drahalt) #5

Narazie nie gram, dopiero zamierzam 8)

BTW: Jeśli możesz przybliż mi rejestracje :stuck_out_tongue:


(Matisleszno) #6

rejestracja jak rejestracja: jest to d**y :slight_smile: Na kazdym serwerze wyglada inaczej, ja znam tylko dwa serwery, ale wiem, ze jest link do tej stronki.

do serwera “hobby”: http://www.lin2hobby.com/ ale teraz rejestracja chyba nie dziala :evil: (chociaz nie jestem pewien na 100%)

a to do serwera “dragon” : http://www.idragon3d.com/ ale rejestracja to nie wszystko. jeszcze musisz zainstalowac patcha do serwera na ktorym zdecydujesz sie grac. A TERAZ UWAZAJ: jak zainstalujesz np. patcha do hobby to juz nie bedzies mógl zainstalowac patch do dragona, bedziesz musial przeinstalowac gre, jesli cie to interesuje to moge ci napisac jak tego patcha wkleic i podmienic bo lekki zamot jest.


(Drahalt) #7

OMG :o nie mają co wymyślać :P, dzięki za pomoc, dowiem się na jakim servie grają moi kumple i jak będzie potrzebna pomoc to bardzo bym prosił. A narazie dzięki :smiley: , rispekt.