Lineage II - Pomocy , to jest już uzależnienie

Cześć wszystkim , jestem tu nowa , a to mój pierwszy i zarazem dramatyczny post .

Moja siostra od roku gra w lineage II na prywatnym serwerze , dziwne że wogóle jeszcze chodzi do szkoły , bo lekcji to juz nie robi , jak tylko wraca z budy to odrazu bieże się za grę i tak do nocy .

Pomóżcie , co mam zrobić , przecież człowiek się wogóle nie może się dopchać do kompa ( młodsza ma zawsze przechlapane ).

Przecież ta cholerna gra to jej już chyba sieczkę w głowie zrobiła , nigdzie to nie pójdzie ze znajomymi tylko niszczy tą klawiaturę .

Może coś wymyślicie (tylko tak na serio i bez ciągania po lekarzach od czóbków ) , jak by jej tą grę obrzydzić , czy mogła bym tam coś zepsuć .

Pomóżcie proszę .

Pozdrawiam Beksa :cry:

nie polecam - chyba, że chcesz skończyć jak matka jednego z tibijczyków…

:lol:

To może tak zupełnie po cichu , żeby nie było na mnie .

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 0:14

Kiedyś coś mówiła , że jakiegoś kolesia (postać z gry ) okradli tak że został z levelem ale goły .

Postaraj sie dopaść hasło i login, wejdź na konto i skasuj wszystkie itemy na wszystkich postaciach :wink: Metoda przeciągnij upuść na ikonke niszczenia w Inventory CTRL + I … Powodzenia ;D

Ale to może być ciężkie w skutkach ;D

a co sie stalo? ;p z mateczką?

http://kominek.blox.pl/2006/04/TIBIA.html

trueno2 daniel10 bez OT może co?

PW od tego jest :?

wpdanie moderacja to usunie jeśli trzeba będzie :stuck_out_tongue:

Zainstaluj keyloggera :stuck_out_tongue: :smiley: Weź przypadkiem wejdź do folderu z grą, a potem do folderu system i przypadkiem usuń połowe plików :stuck_out_tongue: Może zablokuj to gre w firewallu? :smiley:

najlepiej zdobyć pasy i usunąć konto wtedy to się jej odechce grać :stuck_out_tongue:

Pousuwaj tekstury - gra sie najprawdopodobniej nie uruchomi (a wcześniej wywal instalke jak jest na kompie) siostra ściągnie gre ponownie - znowu usuń instalke i tekstóry, po którymś razie siostrze się znudzi :slight_smile:

A moze ktoś wie czy i jak mozna zmienić hasło dla danej postaci . Z tego co wiem ten serwer to paradise czy jakos tak podobnie .

beksa a rodzice gdzie są? Idź do nich i przedstaw sytuacje. Siostra się nieźle na ciebie wkurzy, ale przynajmniej odratujesz ją od tego. Sam przeszedłem przez uzależnienie od Lineage II i wiem jak to wygląda. Czasami pomagają metody drastyczne, rodzice dadzą szlaban, siostra będzie to przeżywać, aż w pewnym momencie wróci do gry po np. miesiącu i stwierdzi, że nie ma sensu nadrabiać tego czasu. I da sobie spokój.

Usunięcie tekstur nic nie da, zainstaluje od nowa i jeśli jest uzależniona to w końcu porobi sobie kopie instalki i wywalenie jednej nic nie da. Hasło możesz podglądnąć jak wpisuje podczas logowania, ale nawet jeśli usuniesz jej te itemy z postaci to może się skończyć tak, że siostra pójdzie do rodziców i ty będziesz miała przewalone.

Chyba najlepiej pogadać z rodzicami, na poważnie. Takie moje zdanie.

A kto to potwierdzi? 8)

Podejrzewam, że pierwsze co zrobi uzależniona siostra to zwali winę na beksę. Ale to oczywiście moje przypuszczenia :stuck_out_tongue:

Witam raz jeszcze . Tak sobie wymysliłam by spróbowac to ugryśc od strony sprzętowej , zablokować dostęp do tego serwera poprzez firewala (czy coś w tym stylu ) w routerze . Tylko nie wiem jaki jest nr tego serwera,

proszę podajcie jaezeli znacie - chdzi o server Lineage II Paradise .

Albo jak ktoś wie jak ustalić ten numer to tez proszę o podpowiedź .

Pozdrawiam .

Zablokuj dostęp do internetu dla L2 :slight_smile: Wystarczy :slight_smile:

Zmienisz jej hasło i sama zaczniesz grać Tak ?? :lol: Sprytne… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lol

Adres IP tego serwera (jeżeli strona to http://www.l2-paradise.com ) 216.218.131.19

Mi się wydaje, że wpisanie do pliku host linii

216.218.131.19 127.0.0.1 (albo 127.0.0.1 216.218.131.19 nie wiem co pierwsze :lol: ) powinno załatwić sprawe. Plik ten siedzi w C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i możesz go otworzyć za pomocą notatnika i potem po 127.0.0.1 localhost (poniżej) dodaj w/w linie.

Ford wątpie, aby na jednym serverze stała strona, login i game server…