Lineage II problem z instalacją

Lineage II: The Chaotic Chronicles mam tą grę oryginalą kupioną w Anglii na 2cd kiedy ją instaluje w trakcie kończenia procesu wyskakuje mi okno aby włożyć 3cd nie wiem co robić skoro mam 2cd :expressionless: wszedzie na forach i stronach widzialem że gra jest na 2cd powiedzcie skad mam wziąc 3cd czy to jest jakiś patch czy co :o i jak to zaistalować…

A próbowałeś z powrotem włożyć CD1?

tak próbowałem i dalej wyskakuje włóż cd3 :frowning:

Ja proponuję pobrać klienta gry z oficjalnej strony http://lineage2.com/ zamiast używać kupionych CD.

Jako że klient ma sporą wielkość, powinieneś do tego celu użyć jakiegoś managera pobierania jak Flashget, którego osobiście używam pomimo podejrzeń o zawatość spyware’u (inne managery są do pobrania na wortalu dobreprogramy.pl).

Nie wiem jak wygląda dokładnie proces tworzenia konta na oficjalnym serwerze, ale jeżeli jest to tak jak w Guild Wars, czyli jeśli posiadasz jakiś klucz umożliwiający założenie konta, który nie jest ściśle związany z nośnikami, to wystarczyłoby zainstalować pobranego klienta, zaktualizować go i (jako osobny proces) założyć konto zgodnie z instrukcjami jakie posiadasz. Dodatkowo, jeżeli posiadasz oryginalny produkt, powinieneś mieć możliwość kontaktu ze wspraciem technicznym Lineage II.