Lineage II stary problem nadal dokucza GameGuard

Witam.

Postanowiłem znowu pograć w Lineage II więc ściągnąłem nowego klienta Gracia part 2 zainstalowałem zrobiłem update włączam gra i bach game guard error robiłem już chyba wszystko

-usuwałem folder gameGuard

-podmieniałem plik core.dll (podobno to działa)

-w CMD ipconfig /flushdns też

-reinstalowałem gre

i nadal to samo wie ktoś może dlaczego tak się dzieje ? może ktoś wie jak to naprawić. Dodam że mam Windows Vista …

jesli to jest server oficjalny, pomocy szukaj na ich forum.

jesli nie, sprobuj poszukac na forum servera na ktorym grasz. jesli nie ma rozwiazania, zaloz topic, admin powinien pomoc.

ps. dla haterow ktorzy pospiesza z odpowiedziami “ale napomagales…” itp itd. serwerow lineage 2 jest jak mrowkow. wiekszosc z nich ma wlasne loadery, updatery, zabezpieczenia antyhakujace, antyboty itp, itd. najlatwiej (i najlepiej, najskuteczniej) szukac pomocy na forum servera na ktorym sie gra, a admini w znakomitej wiekszosci wiedza jakie pliki maja i co moze powodowac blad.

miałem ten sam problem, mam viste i rozwiazałem go tak. Gram na serwerze Dragon Network. pobrałem FULL SYSTEM nie klienta który mi bedize pobierał patha tylko FULL SYSTEm. Gre uruchamiam poprzez konto administratora. Klikasz na ikone gry i uruchom jako administrator. Wszystko gra :wink: