Lineage II wylacza mi sie

Mam maly problem z gra Lineage II c4. Otóz mam dragon-network’a i ok 2 miesiecy temu zrobila mi sie aktualizacja gry-jakis jeden plik mi sie wgral. Od tamtej pory cos mi sie sp*****ło :frowning: . Normalnie sie loguje na swoje konto i dochodze do wyboru serwow - gdy chce jakis wybrac wylacza mi sie Lineage - nie ma zadnego bledu aani nic z tych rzeczy. Plz help :help:

PS: Odistalowywałem gre 2 razy (za drugim razem programem YourUninstaller2006!) nawet sciagałem 2x pliki z D-N

Sprawdź firewall czy nie blokuje. ja tak miałem z archlordem

dobra wielkie dzieki juz mi all dziala - dragon network poprostu zmienil z c4 na interluda xP Mozna zamknac temat xD

manhuntPro , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

siema mam problem z lineage 2 C4 a mianowicie to

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 999 MHz with 767MB RAM

Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (7184)

Failed to enter Entry: Can’t find file ‘Entry’

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

pomóżcie prosze nie wiem co robić.na stronie serwera pisało min. pentium 800Mhz to powinno ruszyć.Z góry thx piszcie na gg mój numer to 9727536

Standardowo - nowsze sterowniki dla twojej karty graficznej, najnowszy directx.

Następnie usuwasz Lineage 2 (all foldery), potem instalujesz go jeszcze raz, aplikujesz patch od serwera i włączasz.

Instrukcje jak zainstalować patch od serwera często znajduje się na stronie owego serwera (ew. na jego forum.)

No i nie zapomnij się upewnić, że serwer który wybrałeś jest zgodny z wersją twojego klienta (czyli serwer też jest C4).

Zazwyczaj takie coś pomaga na takie błędy.

Witam mam podobny problem jak Damian! Wyskakuje mi taki błąd:

2008.5.24 19:51:28

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ -1878 MHz with 1023MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 8400 GS (6921)

PosCode : 0:0:0 2/0

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Jakie sterowniki potrzebne są do mojej karty???!

Nie znam się na tym HELP! !!

P.S mam interlude…