Link do spore

Witam. Otóż prosiłbym o link do spore. Zaznaczam, że nie chodzi mi tu o piracki link, tylko o link do jakiejś wymagającej kodu instalki, bo moja płyta nadaje się już właściwie tylko do odzysku. :confused:

Przez Origin próbowałeś?

Ale co przez origin? Bo nie ogarniam. ._.

Jak masz kod - wystarczy zarejestrować go na Origin i pobrać z serwerów Origin. Jeśli natomiast masz klucz do Spore za czasów kiedy nie było jeszcze Origin, napisz do pomocy technicznej EA / Origin - podaj klucz i okaż dowód zakupu - to powinni Ci wymienić na klucz do Origin , a wtedy bez problemów pobierzesz legalnie grę.

Natomiast - jeśli oczekujesz że ktoś na Tym forum udzieli Ci linku do strony z obrazem płyty to chyba nie czytałeś Regulaminu :slight_smile:

Dowód zakupu chmmmmmm… mówisz o czymś w rodzaju paragonu? To ja go daaaaaaaaaaaaawno zgubiłem. D:

lordjahu , nie wiem czy działa to ze wszystkimi grami, ale miałem kilka tytułów od EA z czasów sprzed Origina, a po wklepaniu ich do tegoż pojawiły się na liście moich gier, więc z tym Spore może być ponownie. Tylko kwestia jest tego typu, że autorowi musiałoby się chcieć to zrobić.