Link do strony w oddzielnej jednej tylko karcie

Zainstalowałem sobie najnowszą wersje przeglądarki Internet Explorer 9 i zauważyłem, że gdy przykładowo mam otwartą jedną karte ze stroną internetową na której jest link jakiś i klikne w ten link to wtedy na tej karcie otworzy mi się ten link z tą stroną i dodatkowo z tą samą stroną otwiera mi się dodatkowo karta.

Czyli naprzykład mam otwartą jedną karte z forum dobreprogramy.pl i klikne jakiś link naprzykład w Regulamin to zamiast karty z forum dobreprogramy.pl otworzy mi się w tej karcie regulamin i dodatkowo otwiera mi się druga karta ze stroną Regulamin. Wtedy mam dwie karty na których mam regulamin.

Jak to zrobić by się tak nie działo ? Czy da się to jakoś poprawić ?

Panel sterowania > Opcje internetowe > Ogólne > pozycja Karty > przycisk Ustawienia i naciśnij Przywróć domyślne.

Zrobiłem tak, ale nadal mi się w Przeglądarce Internet Explorer 9 po kliknięciu w link otwierają mi się dwie karty z tą samą stroną. Co zrobić żeby tak nie było ? :frowning:

Prosze o pomoc w tej sprawie.

Darom82 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif