Linki do stron- jak je usunac?

Mam takie pytanko, pewnie odpowiedź będzie prosta dla kogoś kto się chociaż troche zna na użytkowaniu kompa :slight_smile: Chodzi o to ze kiedy przegladam strony www w IE to na pasku podpowiada mi co chcę wpisać np. gdy wpisuje “www.g” to n mi już podpowiada “www.google.pl”. Strasznie mnie to irytuje, i dziwna rzecz nawet jesli wyczyszczę historie to cześć stron zapamietuje a cześć nie, dlaczego tak jest i jak to usunać?? Z góry dzieki za info.

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Użyj np programu CCleaner.

Dzięki za info o programie i sorki wielkie za te nie polskie znaki (przyzwyczajenie, którego trudno się wyzbyć).:slight_smile:

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 9:51

Kurcze, użyłem programu CCliner ale nie usuneło mi wszystkiego, tzn. zostało kilka linków które niechcą się usunąć np. wyszukiwania w google. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje…

Jeśli ktoś wie jak usunąćwszystko będę wdzięczny. Przy czyszczeniu zwyczajnym tzn. w opcjach internetowych, a także po czyszczeniu CCleanerem zawsze zostają linki do kilku stron.

Wyszukiwanie w google się kasuje najeżdżając na “dane wyszukiwanie” i wciskając delete (na klawiaturze).

Nie chodzi o to, że jak wejdę na stronę “www.google.pl” to na niej mam podpowiedzi do wyszukiwanych stron, ale w adresie strony w górnym pasku zadań pojawia mi się rozszeżenie jakie strony były wyszukiwane. Właściwie dotyczy to tylko stron “google” i “altavista” bo inne linki mi się usówają gdy czyszczę historię, ale te zawsze zostają.

Co ciekawe gdy wpisuję “www.” nic się nie pojawia, tzn nie rozwija się w ogóle pasek, ale gdy już piszę “www.a” to rozwija się pasek z “www.altavista.com” i z rozszeżeniami wyszukiwań.

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 10:47

Zauważyłem teraz pewną prawidłowość :smiley: wszystkie te linik odnoszą się do wyszukiwanych “video” a nie do stron. Być może są one gdzieś indziej przechowywane niż linki do wyszukiwanych stron. Plis jeśl

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 11:55

Plisss rzućcie jakiś pomysł :frowning: