Linkowanie podstron

Mam pewien problem tak jak w temacie odnosinie linkowania podstron, tzn. pociełem layout i chcem go po linkować, na początku robiłem to tak że poprostu miałem wycięty obrazek i robilem z niego odsyłacz ale wygląda to banalnie, chcem uzyskać prosty efekt zwykłego linku do podstrony.

0404xi8.jpg

ps. to jest przykładowy kod mojego panelu

i jeszcze jedno pytanie czy przy cięciu mam osobno powicinac linki np. w moim przypadku administracja, redakcja …

Możesz dać samo tło pod linki, będzie dużo prościej.

Czyli lepiej usunąć napis. administracja … ale bardziej chodziło mi o kod jak on bedzie mniej więcej wyglądał jak wrzuce link na te tło.

Potnij to tło w taki sposób, by szerokość była na całe menu, a wysokość 1px.

Bo z tego co widzę, jest to powtarzający się gradient, więc w css zrobisz

background:url('tlo.gif') repeat-y;

Poczytaj o elementach listy (kurshtml.boo.pl), są gotowe przykłady menu.

Powiedzmy że mam tło … i na te tło chcem wrzucić link, to jak ten kod miałby wyglądać, zawsze linkuje mi obok, albo wyrzej nad tłem a jak chcem wrzucic link na dane tło.

Prosiłem byś zajrzał na kurshtml…

Naprawdę nie ma się co wstydzić wejść na tą stronę.

http://www.kurshtml.boo.pl/css/pionowe_menu,menu.html

Śmiem twierdzić, że jest to gotowiec. :mrgreen:

projekt_01.gif

projekt_02.gif

projekt_03.gif

projekt_04.gif

Ok poszłem na łatwizne, wygląda to mniej więcej TAK tylko jest problem czemu zamiast obrazka (czyt.link do podstrony) jest puste pole z napisem np. link alternatywny a dopieru po najechaniu kursorem pokazuje się zawartości czyli cały obrazek (Model) wygląda to tak jak przeglądarka nie mogła znaleści linku docelowego i dopieru po najechaniu na niego pokazuje się pełna zawartości.

Jak może działać, skoro

[/code]

przy html>

No tak … ok już wszystko gra dzieki