Linksys WAG 200G 2 sieci Wi-Fi

Witam

Mam Linksys WAg200G stworzyłem sieć wi-fi jednak jeżeli na laptopie daję wyszukiwanie sieci znajduje mi dwie. Moją która jest zabezpieczona hasłem i sieć o nazwie “linksys” nie zabezpieczoną. Można się do niej podpiąć normalnie. I mam pytanie jak ją wyłączyć, aby niechciani goście się nie podczepiali ?

Jesteś pewien że ta druga sieć też jest Twoja? Może to sąsiad zza ściany? :stuck_out_tongue:

Usuń z kompa informacje o tych 2 sieciach i dodaj tylko tą nową, zabezpieczoną, możliwe że zapisałeś tą sieć także pod inną nazwą, ale z tym samym hasłem

O to chodzi, że ostatnio robiłem restart i wklepywałem wszystko od początku. (miałem problemy z połączeniem się z netią, więc restart był zrobiony)

Sąsiadów nie mam chwilowo, ale i tak człowiek by się czuł lepiej jakby tej drugiej nie wykrywało. Zresztą jeżeli wyłączę mój router to nie widzi jej laptop ;p

Z dołączonej płytki. Potem wchodziłem z przeglądarki, jednak ja zbyt się na tym nie znam i nie wiem co poustawiać. Jakieś sugestie ?

Dodatkowym problem jest taki, iż sygnał Wi-Fi jest mocny jednak połączenie bardzo często jest przerywane stanowi to ogromny problem. Co może być nie tak ?

Na laptopie (łaczy się przez wi-fi) z sieci p2p pobiera bardzo wolno? Dlaczego ? ten sam torrent na pc podłączonym bezpośrednio do routera ciągnie z max prędkością.