Linksys WAG200G- odblokowanie portów

Witam.

Mam problem. Dzisiaj podłączyłem router i teraz przez niego ciągnę Internet. Teraz jednak, nie mogę korzystać z emule. Odblokowałem porty, jednak nadal emule łapie LOW ID. Podejrzewam, że chodzi o adres ip, który trzeba wpisać w konfiguracji przy odblokowywaniu portów. Czy może ktoś mi napisać, skąd mam wiedzieć, jaki adres ip tam wpisać??

Dołączam screen. W czerwonym kółko adres ip. o który wyżej pisałem.

http://img443.imageshack.us/my.php?image=ip22wk7.gif

Pozdrawiam.

Start, Panel sterowania, Połączenia sieciowe, klik 1 raz na Wireless i popatrz w lewym dolnym rogu na “Szczegóły”

Wireless- ?? Nie mam pojęcia co to. Możesz troszkę jaśniej?? :slight_smile:

Sieci bezprzewodowe :!: :!: :!:

Chyba że masz połączenie po kablu :slight_smile:

Kliknij 1 raz na to, przez co jesteś połączony :!:

Zielony w tym jestem:/

U mnie jest trochę inaczej niż opisałeś, ale nakierowałeś mnie na odpowiedni trop i znalazłem ten numer ip, a teraz już wszystko działa. WIELKIE DZIĘKI! :slight_smile:

Dodane 14.02.2009 (So) 2:53

No i mam problem.

Przekierowałem porty, w emule wskoczyło High ID, jednak program, prawie w ogóle nie ściąga plików. Po przeprowadzeniu testu portów (w emule jest taka opcja) TCP jest w porządku, jednak UDP nie i wyskakuje coś takiego: UDP test failed!Czy wie ktoś może, jaka jest tego przyczyna?? W routerze odblokowałem porty.

Mam przeczucie, że nadal jest coś nie tak z tym adresem ip, który trzeba wpisać podczas odblokowywania portów… chociaż z drugiej strony jak zmieniłem na to IP, to w emule wyskoczyło High ID… Sam już nie wiem o co chodzi.

Proszę o pomoc.