Linksys WAG200G większy zasięg

jak zwiększyć zasięg tego routera ??? może jakąś antenę doczepić ale jaką może podacie jakieś linki bo ja się na tym nie znam

Np ta antena http://www.anteny.net/product_info.php? … cts_id=666 powinna Ci poprawić zasięg

Ważny jest typ złącza antenowego routera w przypadku urządzeń linksys jest to RP-TNCm

Będzie problem, gdyż z tego co ja pamiętam, to Wag200G nie ma odkręcanej anteny. A zatem po stronie routera nie zwiększysz zasięgu.

Zobacz czy dasz rade odkręcić antenkę od routera jak się odkręca to super i wtedy dokupisz sobie np ta antenkę do której link masz powyzej

nie da rady odkręcić jest jakiś inny sposób ???

a jak bym podłączył do karty sieciowej tą antenkę ??? PENTAGRAM 6122-10 HORNET WI-FI USB 7DBI 1km

złapało by ??? czy nie???

tylko jest jedna rzecz bo mam kartę sieciową tą od routera (wygląda jak mp3 ) będzie działać z tym czy muszę kupić jakaś inną kartę sieciową???

Proponuje w konfiguracji routera w zakładce ustawień wi fi ustawienie standardu

(802.11b), zamiast g W tym trybie nadajniki mają większy zasięg i większą czułość niż w trybie 54Mbps(802.11g).

[quote=“Maestro00” zasięg to jedna z kluczowych kwestii sieci bezprzewodowej.

A ta antenka (rzekomo 7 dBi) za wiele nie pomoże jeśli masz już jakąś w karcie sieciowej.

mam ten router i jak dla mnie ma super zasięg. Mam internet w całym domu (2 pietra), specjalnie nie ustawiałem jakoś wysoko routera.