Linksys WRV200 - torrent powoduje tzw. 'kicki'

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :slight_smile:

Otóż jestem nieszczęśliwym posiadaczem routera Linksys WRV200. Kupując go wiedziałem, że ma kilka zgrzytów, jednakże to, co oferuje mnie przekonało do zakupu :slight_smile:

Z routerem miałem problemy od samego początku, później chwila przerwy (zaraz napisze dlaczego) i znów szlag mnie trafia.

Wersja firmware: *.39 - najnowsza.

A problem odkryłem niedawno. Otóż, używając sieci torrent i grając w moja grę MMO, po pewnym czasie (kilku minut) dostaję kicka/disconnecta. Nie da się ukryć, iż uniemożliwia mi to grę…

Bez routera problemu nie ma. Tak, ograniczam prędkość UL oraz DL w kliencie torrent (uTorrent). Port przeforwardowany.

Postanowiłem skonfigurować QoS. Port mojej gry MMo - High Priority, torrent - Low Priority. Niestety, żadnej poprawy. Tutaj jeszcze chciałbym dodać, iż z komunikatora Xfire również mnie wyrzuca podczas używania sieci torrent.

Ktoś ma jakieś pomysły jak zażegnać ten problem?

PZDR, H

—EdiT:—

Jeszcze jedna sprawa. Rowniez czasami, jednakze tu juz bez torrenta smigajacego w tle, uzywajac przegladarki w pewnym momencie mam “Zatrzymano” i nie moge zadnej strony włączyć. Pomaga ipconfig /release, ipconfig /renew lub odczekanie kilku minut…