Linux i Ralink RT2400

(Patrollooss) #1

Który obsługuje ją bez problemów? Ubuntu i SuSE odpada:/

(Venice3000) #2

:? odpada, dlaczego ??

(Raven80) #3

Witam

Mandriva 2007 bez żadnego problemu :slight_smile: sam mam ten system i tez Ralinka RT2400

Pozdrawiam

(Djkamilos) #4

Ja mam mandrivę 2007 i ralinka RT2400 i wszystko działa bez sterowników. Tylko wpisałem IP, maskę i DNS-y i już miałem neta

(Patrollooss) #5

A po wyłączeniu kompa i ponownym uruchomieniu działa?

Czytanie ze zrozumieniem to taka trudna sztuka w dzisiejszych czasach.

(Djkamilos) #7

Działa.

(Patrollooss) #8

Mam zamiar ją pobrać :smiley:

Jest w wersji mini środowisko graficzne?

(Kostrzewa83) #9

nie ma, to jest wersja do instalacji przez internet

(Patrollooss) #10

No to odpada. Ktore plyty pobrac aby miec kde? Bo mi nie pasi pobieranie calego DVD.

(Kostrzewa83) #11

rozne pakiety kde sa porozkladane na wszystkich trzech plytach

(Patrollooss) #12

A ta Mandriva One?

To jest na dole.

http://strefamandrivy.pl/

Idzie to potem zainstalowac?

(Kostrzewa83) #13

tak

(Patrollooss) #14

To jest tak choćby LiveCD Ubuntu? Na pulpicie jest ikonka i z niej idzie zainstalować system? Na 100%?

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 16:02

Jest ta Mandriva darmowa?

(Djkamilos) #15

Mandriva ONE jest do :dupa: . Najlepiej ściągnij normalną 3 płytową edycję. Ja ściągłem mandrvę ONE i po instalacji systemu poprostu system się nie włączał. Dopiero po zainstalowaniu wersji 3 płytowej wszystko jest OK. Z tej wersji 3 płytowej możesz sobie zainstalować zarówno KDE jak i Gnome i jeszcze jakieś inne badziewne środowiska.

(Kostrzewa83) #16

tak

tak

lista mirrorow jest na stronie producenta

(Patrollooss) #17

Dobra panowie :smiley: Mam już Mandrivę '07 na płytkach nagraną(3CD :slight_smile: ). Podczas instalacji i konfiguracji dać sterowniki do radiówki ndiswrapperem? Bo tam są 2 opcje:/

(Djkamilos) #18

Nie. Ja podczas instalacji gdzieś tam w konfiguracji sieci , poprostu wpisałem swoje IP, maskę itp. Potem jak już pierwszy raz system się uruchomił to zaraz mnie do neta podłączyło. Zrób tak. Przy samym końcu instalacji będziesz mógł konfigurować sprzęt i takie tam, zrób tak jak napisałem wyżej, a powinno działać.