Linux i Ralink RT2400

Który obsługuje ją bez problemów? Ubuntu i SuSE odpada:/

:? odpada, dlaczego ??

Witam

Mandriva 2007 bez żadnego problemu :slight_smile: sam mam ten system i tez Ralinka RT2400

Pozdrawiam

Ja mam mandrivę 2007 i ralinka RT2400 i wszystko działa bez sterowników. Tylko wpisałem IP, maskę i DNS-y i już miałem neta

A po wyłączeniu kompa i ponownym uruchomieniu działa?

Czytanie ze zrozumieniem to taka trudna sztuka w dzisiejszych czasach.

Działa.

Mam zamiar ją pobrać :smiley:

Jest w wersji mini środowisko graficzne?

nie ma, to jest wersja do instalacji przez internet

No to odpada. Ktore plyty pobrac aby miec kde? Bo mi nie pasi pobieranie calego DVD.

rozne pakiety kde sa porozkladane na wszystkich trzech plytach

A ta Mandriva One?

To jest na dole.

http://strefamandrivy.pl/

Idzie to potem zainstalowac?

tak

To jest tak choćby LiveCD Ubuntu? Na pulpicie jest ikonka i z niej idzie zainstalować system? Na 100%?

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 16:02

Jest ta Mandriva darmowa?

Mandriva ONE jest do :■■■■: . Najlepiej ściągnij normalną 3 płytową edycję. Ja ściągłem mandrvę ONE i po instalacji systemu poprostu system się nie włączał. Dopiero po zainstalowaniu wersji 3 płytowej wszystko jest OK. Z tej wersji 3 płytowej możesz sobie zainstalować zarówno KDE jak i Gnome i jeszcze jakieś inne badziewne środowiska.

tak

tak

lista mirrorow jest na stronie producenta

Dobra panowie :smiley: Mam już Mandrivę '07 na płytkach nagraną(3CD :slight_smile: ). Podczas instalacji i konfiguracji dać sterowniki do radiówki ndiswrapperem? Bo tam są 2 opcje:/

Nie. Ja podczas instalacji gdzieś tam w konfiguracji sieci , poprostu wpisałem swoje IP, maskę itp. Potem jak już pierwszy raz system się uruchomił to zaraz mnie do neta podłączyło. Zrób tak. Przy samym końcu instalacji będziesz mógł konfigurować sprzęt i takie tam, zrób tak jak napisałem wyżej, a powinno działać.