Linux Mint problem z pełnym ekranem VirtualBox

Witam,
Dziś na VirtualBox postanowiłem zainstalować Linux Mint. Uruchamiam i jest po paru minutach. Lecz problem jest taki, że mając mały ekran, nie widzę całego ekranu (nie chodzi mi o GuestAdditions).
Chodzi o to, że podczas instalacji, po wyborze języka i języka programisty, nie widać pozostałych dwóch przycisków. Drugi jest ucięty. Wtedy postanowiłem zainstalować dodatek Guset Additions i mimo zamontowania, nie było pełnego ekranu. Wersję wybrałem 32 bit. A VB jest na W7 64 bit.

Pierwszy raz mi się to zdarza.

Próbowałeś zwiększyć rozdzielczość pulpitu w wirtualce?

W ustawieniach maszyny wirtualnej zmień kartę graficzną na VBoxSVGA.

Jutro już zmienię, ale to dziwne, zawsze podczas instalacji na VB miałem pełny ekran, nawet przy małym oknie, a teraz muszę zmieniać w maszynie kartę. Dziwne.

Próbowałeś być może przeciągnąć po prostu tak, aby było widać owe przyciski?

Tak nie próbowałem. Próbowałem rozciągnąć okno i mogłem, ale nie ekran systemu. Jutro wszystko zobaczę i jakby co, to dam zrzuty ekranu.
Update
I zainstalowałem Minta, wcześniej dodałem Quest Additions. Ale po instalacji i odmontowaniu medium, linux nie uruchamia się. Dziwne, bo jak instalowałem Ubuntu, czy inne systemy, to po instalacji nie było problemu z uruchamianiem. Nie wiem co jest z tym linuxem. Live CD działa. Uruchamianie w VB też działa, tylko po instalacji nie. Dodaję zrzut ekranu.