Linux rozwalil windowsa

mialem 2 dyski jeden 80gb(czysty) i drugi 40(Windows XP 3 partycje c,d,e) chcialem zainstalowac linuxa smoothwalla a on przed instalacja partycjonuje dyski zapomnialem wyjac z kieszeni mojej 40stki i zaczol partycjonowac a ja sie skaplem po jakis 30 sekundach ze mam wlozona kieszen i szybko wylaczylem kompa po ponownym wlaczeniu kompa wyskakuje komunikat “błąd ładowania Systemu”(bez polskich znaków) czy mozna w tym przypadku odzyskac utracone pliki zalezy mi wlasciwie tylko na jednym pliku backupie do JZK(program do wystawiania faktur)

Ps.mam mozliwosc wlozenia dysku do innego kompa

oczywiście należy skorzystać z możliwości włożenia go do innego kompa i odszukać utracony plik.

Jeśli dysk okaże się pusty, uruchom program do odzyskiwania danych

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=94

:okulary:

Test disk 6.3 jest dobry bo znajduje jakies utracone pliki ale ich jest za duzo ok 37000 i maja podobne nazwy typu f111 , f112 , f113 i jak ja tam znajde jzk?

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 0:33

WOW udalo sie uzylem pelnej wersji EasyRecovery 6.10 Professional i wziolem rawrecovery poustawialem co ma tam zeskanowac i znalazlo jakies 70 plikow z rozszerzeniem .cab i mam moje jzk z czerwca

  • troszkę więcej o odzysiwaniu na forum

hehe prawo dżungli

możesz jeszcze wlożyć płytke Windowsa i skorzystać z konsoli odzyskiwania :slight_smile:

Zbędne dysputy usunięto - proszę się trzymać tematu.