Linux Ubuntu 12.10-Błąd systemu

Witam!

Co chwila ukazuje mi się komunikat,Błąd systemu a w szczegółach ciągle inna treść.Pokazuję się także ‘‘Błąd wewnętrzy systemu linux’’.Lub ‘‘błąd programisty…ten program służy do zarządzania pakietami’’

Przepraszam że tak nieszczegółowo , przewiduję reinstalację …znowu…

Możesz choć jeden raz napisać konkretnie: co i w jakiej sytuacji nie działa? Jakie dokładnie błędy się pokazują i przy użyciu jakiego programu? Czy to przypadkiem nie jest Centrum Oprogramowania Ubuntu?

Odinstaluj pakiet o nazwie apport.

Błędy pokazują się nawet bez używania programów. Komunikaty ciągle inne. I chyba ciągle z partycji na której mam zainstalowane ubuntu (30gb wolnej pamięci).

; ) pisałem byś zainstalował 12.04 … ta 12.10 niestety tak ma …

Co to znaczy “Ubuntu 12.10 tak ma”? Może psuć coś konkretna aktualizacja, ale równie dobrze psuć może najpierw użytkownik i reinstalować po raz 38 …

Urocze bzdury… <3

@Giiixxxx6 - Miałem podobny problem gdy na starym dysku zaczęły pojawiać się bad sektory, jeśli masz również Windowsa sprawdź dysk HDTune’m.

Na początek zainstaluj wszystkie aktualizacje przeznaczone dla Twojego systemu i potem napisz, czy ów komunikat nadal się pojawia, czy już nie.

Sam osobiście nie mam 12.10 ale mam doświadczenie z różnymi dystrybucjami i nie ma to jak LTS . Nie gadajcie że jest wszystko ok bo nie jest . jeszcze ostatnio korzysałemz ubuntu 12.04 beta i ta beta była bardziej dopracowana niż finalna bo finalna miała nowego kernela z nowymi bibliotekami . Przez co nawet zwykła zmiana użytkownika to były chwilowe przekłamania unity .Nie mówiąc o tym że kilka programów przestało dzialać bo nie było stabilnych starych bibliotek. Fakt faktem już jest wszystko ok ,ale trzeba była poczekac z pół roku na aktualizacje.A już o tych przejściowych nie mówie bo miałem ich z 10 w życiu i zawsze jakieś jaja były . Prawdą jest to że uzytkownik też robi swoje , teraz to się nie boje tych przejściowych bo już przez te pare lat poznałem linuxa , ale dla początkowych użytkowników to moze byc katorgą .

http://www.ubuntu-pomoc.org/wylaczenie- … h-systemu/

http://www.ubuntucentrum.pl/jak-wylaczy … 12-04-lts/

Pozdrawiam :slight_smile:

Które można streścić - wyłącz albo odinstaluj apport :slight_smile: No ludzie, o czym pisałem wyżej…

Giiixxxx6 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif