Linux Ubuntu 12.10-problem z instalacją NosTale

Witam

Mój problem z instalacja tej gry wygląda tak że zainstalowałem Gameforge live i jak próbuje uruchomić przez wine to jest chwila oczekiwania a potem nic się nie dzieje. Jednak gdy uruchamiam pierwszy raz normalnie to pojawia się okienko aplikacji ale chwilę potem znika. Jest też opcja pobierania z torentow ale niewiem czy to jest legalne. Czytałem już na internecie że innym na linuxie działa więc o co chodzi? Dodam tylko że mieszkam we Francji a pobieram Polską wersję.

Pozdrawiam i dziękuje .

Podaj wynik z terminalu:

wine 1.5.26

Jakie błędy wypluwa:

Ale chodzi mi o uruchomienie aplikacji GAMEFORGE LIVE przez to instaluje się nostale.

Dodane 30.03.2013 (So) 19:54

Czy pobranie przez BitTorent jest legalne?

Pobieranie przez protokoły P2P nie różni się legalnością od innych.

Jeśli NosTale jest dostępne za darmo, możesz pobierać.

Terminal daje taki błąd:

err:module:import_dll Library QtCore4.dll (which is needed by L"C:\\windows\\system32\\GameforgeLive.exe") not found

err:module:import_dll Library QtGui4.dll (which is needed by L"C:\\windows\\system32\\GameforgeLive.exe") not found

err:module:import_dll Library QtNetwork4.dll (which is needed by L"C:\\windows\\system32\\GameforgeLive.exe") not found

err:module:LdrInitializeThunk Main exe initialization for L"C:\\windows\\system32\\GameforgeLive.exe" failed, status c0000135
  1. Nie

  2. Transmission jest domyślnym klientem sieci Bitorrent w Ubuntu, to jak IE domyślną przeglądarką w Windows.

Ubuntu jest gotowym systemem do pracy zaraz po zainstalowaniu.

  1. To nie chodzi o sprzęt, ale nie wszystkie programy, gry pisane pod Windows uruchomisz przez Wine i w tym jest problem. Gdyby tak było już większość osób przeszłaby na linuxa, bo po co płacić za coś co ma się za darmo. (chodzi mi tu o system)

Dobrze,uruchomiłem jakoś ten GameForgeLive,zastanawiam się jak usunąć ten program BiTTorent z kompa :wink:

Dobrze,ale czy system spełnia minimalne wymagania gry?

Intel® Pentium® Dual CPU T2390 @1.86GhZ

-NVidia GeForce 8400 GS

-2 GB Ram

-Windows Vista 32 Bit

Widzę że można nawet wstrzymać pobieranie wyłączyć kompa i dokończyć na rano :).

Mam tylko jedno pytanie :wink:

Ile będzie pobierać 1.2GB danych przy prędkości ok.300mb/s.

sudo apt-get purge transmission-gtk

Gra bardzo ładnie działa,tylko że nie mogę się zalogować bo zamiast w grze piszę login w linuxowej wyszukiwarce.

Ktoś wie jak to naprawić?

Najlepiej gdyby dało radę zablokować wyszukiwarkę.

http://iv.pl/images/04804506154015848128.png

04804506154015848128.png

Trzeba wejść w link aby zobaczyć całe zdjęcie.

Pozdrawiam i dziękuje.