Linux +windows = nie widac drugiego dysku na windzie ;o

Witam!

Mam dwa dyski, pierwszy dysk to 3 partycje (C NTFS z windą, D fat32 z mp3, E ntfs z pierdołami) i drugi dysk. Była nim jedna partycja 40 gb. Ale chciałem zainstalować linuksa na tym drugim dysku. No to zdefragmentowalem ten dysk, uciołem mu 20 gb. Została partycja fat32 20 gb i resztę wolne miejsce. Przy instalcji linuska utworzyłem partycje ext3 15 gb i swap 500 mb. Zainstalował sie linux pięknie i na nim wszystko chodzi. Widze obydwa dyski i wszyskie partycje. Ale gdy loguje sie na widne widze tylko pierwszy dysk i tylko jego partycje tj. (C NTFS z windą, D fat32 z mp3, E ntfs z innymi rzeczami). Wiem wiem, ze na windzie nie zobczę ext3 ani tymbardziej swapa ~~ ale na tym drugim dysku jest jeszcze ta partycja FAT32 20 GB i jej nie widać! Dlaczego? Na windzie w zarzadzaniu dyskami nie widac tego dysku w ogole, w linuksie w gparted widac obydwa dyski. Musze miec tamta partycje druga na windzie bo mam tam zainstlowane programy i nie moge ich odpalac ;]

Jak temu zaradzić? :stuck_out_tongue:

// Poprawiłem post - na forum nie używamy słów wulgarnych.

Kaka’

//edit

Poprawielem [;

Nadac jej literke w Moj Komputer > PPM > Zarzadzaj > Dyski ?

(sorki pisze z pamieci)

omeniq przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, temat poleci do śmietnika.

Napisałem, że w zarządzaniu dyskami nie wykrywa mi tego drugiego dysku więc nie mam jak nadać literki dla tej partycji.