Linux

Poszukuje linux’a który nie potrzebuje do zdanych koment.

ponieważ używałem ubuntu i tam też musiałem używać koment przy instalowaniu czego kolwiek … co sprawiało mi nielada problem … wiec stad moje pytanie …

z gory dzieki za odp.

leczysz ‘pisownię’ ? czy tak już zostanie ? …

nie liczy sie pisownia a tresc mojego zapytanie nie sadzisz ??

proszę po polsku.

Oczywiście że pisownia się liczy!

Klik i czytaj 2.14

Gdy piszesz niegramatycznie, nieortograficznie i nie używasz znaków interpunkcyjnych, to treść twojej wypowiedzi może być niezrozumiała.

Przykład:

chodzi Ci o komentarz? kometę? komendę? :o :mrgreen:

Wypróbuj Ubuntu 7.04/7.05 lub openSuse, posiadają w miarę przyjazne graficzne instalatory pakietów.

Zainstaluj Open SUSE.

Jeżeli nie chcesz wpisywać komend to kup i zainstaluj Windows`a.

W każdym -chyba- linuxie trzeba wpisywać komend przy instalacji oprogramowania ze źródeł.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i poprawić błędy i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Raczej nie ma takiego.

W nim tez się wpisuje “komendy”.

No właśnie, masz synaptic i wszystko proste.Ale zastanawiam się dlaczego nie możesz wpisywać? jeśli jest wszystko ładnie, napisane do dlaczego nie ? Teraz wszystkie poradniki wyjaśniają , co i jak nawet na forum masz.Problemy z pisownią ?

niedziwię się że miałeś problemy z wpisywaniem czegokolwiek w konsoli skoro robiłeś ciągle jakieś błędy przy wpisywaniu… Jeśli Ubuntu sprawiał Ci problem to nie ma dla Ciebie miejsca a raczej dystrybucji… 8)

Nie ma takiego linuksa na szczęście.

Jeju a od czego synapitic w Ubuntu ?? Wchodzisz … wpisujesz jaki chcesz program i aktualizuj … zero komend … Aż takie trudne ??

Czasem ja miałem różne problemy z komendami ale odkąd przesiadłem się na synaptica 0 problemów :wink: