Linuxpl.com, webh.pl czy co ? - czyli jaki hosting wybrać

Szukam jakiegoś dobrego i w miarę taniego hostingu. Zastanawiam się nad: linuxpl.com, webh.pl, webd.pl, xon.pl choć zastanawiam się najbardziej nad linuxpl.com i webh.pl i nie jestem już pewien co wybrać… Chcę na założyć forum phpby przemo oraz stronkę w php-fusion(dobrze mówię ?). Który z nich najlepiej wybrać ? który będzie najkorzystniejszy ? Czy może polecacie coś innego ?

Jeśli ma być to stronka związana z linuksem to bardziej pasuje tutaj według mnie linuxcom.pl

Mam stronę opartą o eXtreme-Fusion (modyfikacja PHP-Fusion) już od prawie roku na linuxpl.com. Mogę zdecydowanie polecić ten hosting, wszystko działa jak należy, szybkość przyzwoita. W tym czasie były może 2 awarie, usunięte błyskawicznie. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to kompetentna pomoc techniczna, wiele możliwości komunikacji z operatorami, którzy zawsze pomagają, jeśli jest jakiś problem.

Ee nie zupełnie z linuksem(choć jestem jego miłośnikiem :P) a z anime i manga dla scisłości jak kogoś interesuje ale mniejsza oto…

Na forum dobrychprogramów wiele razy widze ze chwalą linuxcom.pl jedynym co zachwiało moją decyzję to webhostingtalk.pl/ akurat tam jest odwrotnie i wiele narzeka na linuxcom.pl i polecają webh.pl stad trochę się mi już namieszało…

Ja nie mam interesu , żeby nakłaniać cię na linuxpl.com. Po prostu piszę swoją opinię. O tym drugim hostingu się nie wypowiadam, bo nie znam.

To może nazwa.pl ;] ?

Haha nie bądź śmieszny… :stuck_out_tongue:

Ja ze swojej strony polecę webh.pl. http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=9969 tu poczytaj opinię na ich temat.

Pewnie nawet nie miałeś tam serwera ;], serwer jest stabilny i miła obsługa.

Myślisz, że w całym Internecie jest tylko jedna firma hostingowa? Nazwa.pl? Nie mówię, że nazwa.pl jest zła, ale ich usługi są drogie i nie każdemu potrzeba takich parametrów jak oni dają. Są inne równie dobre jak i lepsze firmy od nazwa.pl np. webh.pl : neteasy.pl.

Autor tematu chce coś taniego. A jak ma zamiar postawić forum phpbb by przemo i jakiś CMS to jak mu się interes rozkręci to go z nazwy.pl wywalą za duże obciążenia. Tak z reguły się kończy współpraca 3/4 klientów nazwa.pl.

Teraz to głupoty piszesz… ehh, może dasz jakiegoś linka z dowodem.

czekam na konkretny dowód.

Fakt szukam czegoś taniego, jak się rozkręci to zobaczymy ale póki co myślę po prostu o tych ofertach “pierwszych”(najtańszych).

Na webh.pl podoba mi się ten transfer 9 gb miesięcznie ale jest dostęp tylko do 2 baz mysql, a w linuxpl.com jest ich nieograniczona ilość(przynajmniej tak piszą) - no a jakbym kiedyś chciał oprócz tego forum i stronki zrobić jeszcze jedną stronkę to chyba mając tylko 2 bazy mysql się nie uda nie ?

No i tak z ciekawości - kupując serwer muszę od razu tam kupić domenę ?

Nie.

http://www.webhostingtalk.pl/index.php? … 933&st=300

Poczytaj sobie cały temacik to poznasz opinie ludzi profesjonalnych, którzy siedzą w webhostingu.

Przeglądałem tematy na webhostingtalk.pl stąd tych 2 faworytów :stuck_out_tongue: Poszukuje jedynie odpowiedzi czy opłaca się bardziej webh.pl z 9 gb transferem miesięcznym i 2 bazami mysql czy linuxpl.com z nieograniczoną ilością baz ale z 6 gb transferu miesięcznego - zakładając ze w późniejszym czasie będę mieć na serwerze 2 strony i forum.

Witam,

nie widzę żadnego problemu, aby zwiększyć bazy danych do np. 5 :wink: Wystarczy skontaktować się z naszym BOK-iem ;).

Pozdrawiam serdecznie

Derson5 , przeanalizuj jeszcze ofertę Netmark.pl. Być może ta firma sprosta Twoim wymaganiom :wink:

Ceny nie są wygórowane, a serwery są dostatecznie stabilne.

Dzięki Devil :smiley: ciekawa oferta hmm chyba jednak tam skuszę się pójść. A netmark.pl to porządna firma ? Bo jak tak to się nie zastanawiam więcej ;]

Powiem tak: netmark.pl maniany nie odwala :smiley: Gdyby nie te ciut za wysokie ceny to byłbym ich klientem, ale tak znalazłem coś tańszego i oferującego więcej :stuck_out_tongue:

Na ich serwerach “stoi” moje forum (linka ewentualnie mogę podać na PW) ponad rok.

Generalnie za taką kwotę to naprawdę się opłaca. Tak jak napisałem wyżej, serwery są dostatecznie stabilne.

cPanel, panel kontrolny księgowości i dodatkowych zamówień wg. mnie jest intuicyjny.

Obsługa klienta - bez zastrzeżeń, szybka i konkretna odpowiedź na każde pytanie.

Jeżeli chodzi o ceny to od jakiegoś czasu zmienili ofertę. Osobiście korzystam jeszcze z wcześniejszej konfiguracji serwera (Dysk: 1 GB, Transfer: 20 GB/miesiąc).

Podsumowując, na rozkręcenie “biznesu” hosting Netmark jak znalazł.

Ja tam również polecam ci Netmark.pl. Uważam że są solidni.

Tak ? a gdzie “siedzisz” tak z ciekawości.