List miłosny do dziewczyny

(system) #1

witam jak w temacie trochę dziwne ale prawdziwe chciałem napisać list miłosny do dziewczyny pisze i pisze i nic nie napisałem :frowning:

może mi pomożecie coś wy myśleć chodzę z nią 1.5roku i palnąłem coś głupiego w sklepie coś tępego i nie odzywa sie do mnie teraz chciałbym ją przeprosić i napisać jej to w liście pomóżcie proszę może znacie jakieś strony z takimi listami z góry dziękuje

miskok321

(Jaroslaw Nijakowski) #2

Jak już przepraszasz to nie korzystaj z gotowców :? Pisz to co Ci na myśl przyjdzie i by to było szczere... to wystarczy :wink:

P.S.

Ostatnio mam wrażenie, że się cofamy :stuck_out_tongue: wszyscy zaczynają pisać listy zamiast e-mail'i :smiley:

(Irekxara) #3

Po takim okresie znajomości powinieneś raczej z nią porozmawiać ,a listy hmmmm .... ja wolałbym rozmowę

(Jaroslaw Nijakowski) #4

Jak już przepraszasz to nie korzystaj z gotowców :? Pisz to co Ci na myśl przyjdzie i by to było szczere... to wystarczy :wink:

P.S.

Ostatnio mam wrażenie, że się cofamy :stuck_out_tongue: wszyscy zaczynają pisać listy zamiast e-mail'i :smiley:

(Irekxara) #5

Po takim okresie znajomości powinieneś raczej z nią porozmawiać ,a listy hmmmm .... ja wolałbym rozmowę

(hevet) #6

google

(Feelek3) #7

Jarek_OSW :? po co trzy posty ?

he, też mam takie wrażenie, po za tym (nie wiem jak u was) ale coraz więcej ludzi używa e-mail do założenie jakiegoś konta, wolą napisać na gadu/skypa.

(kwasna pikla) #8

spróbuj cos takiego "haj haj, mam hajs, hajs, daj sie skusić, aj daj daj" :smiley:

(Bednarz15) #9

miskok321 użyj wyłącznie swojej głowy...nie korzystaj z pomocy innych jeśli zależy ci na dziewczynie i chcesz by to co napiszesz było szczere !!

ja w życiu nie bawiłbym się w jakieś listy pisane z czyjąś pomocą lub też ściągane z neta / cudnych poradników itp.

sorry za to co napiszę : palnąłeś głupstwo - spróbuj sam to odkręcić ... tak będzie najlepiej...

a jeśli chcesz by wyszło ładnie, fajnie itd. to wejdź na neta i przeszukaj googlacza...ale to jest prostackie moim zdaniem.

pozdrawiam i życzę powodzenia.

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 20:27

kwasna pikla hehe :slight_smile: śmieszne, śmieszne :slight_smile:

(Moderator18) #10

Naucz sie posługiwać google.pl :stuck_out_tongue: dużo osób nawet tego nie potrafi.

A co do tego twojego listu, sam wiesz co źle zrobiłeś to sam najlepiej będziesz wiedział jak ją przeprosić( my za ciebie tego nie zrobimy).

(fiesta) #11

Inteligentne dziewcze na tego typu gadki powinno miec jedną odpowiedź :arrow:

miskok321 wybacz ale skoro sam nie potrafisz załatwić sprawy, to jeszcze nie dorosłeś do poważnego związku.

to jest bug forum.

(Mateusz 931) #12

Koleś palnołeś głupotę jeśli już masz laske to chyba sam powinnieneś wiedzieć co napisać .

Zgadza się :wink: Sory ale lepiej prawde powiedzieć.

ps dlatego ja nie mam jeszcze i nie miałem XXX po co sobie problemy robić :wink: ii się użerać :smiley:

(fiłek) #13

miskok321 ja z se swoją dobrą koleżanka ;] kłuce sie praktycznie za każdym razem gdy ją widze ... poprostu taki mam chatakter ... Lubie jej docinac :]... a do tego ona jest Typowa BLondynka ;] wiec żeby wszystko odwrócić trzeba się przylizać i ładnie uśmiechnać ;]

Może zamiast listu albo w mieszance Ty i list własnoręcznie dostarczony naprawi to ?

(El Presidento) #14

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mój post został usunięty nie ma go nigdzie ? A jest to nagminne.

(Mateusz 931) #15

A ja dostałem ostrzeżenie buhahahah brawo dla wiadomo koo oczywiście słowo które napisałem było bardzo obrażające .... nooby ^^

miskok idź do niej jak Ci zależy .

(Norbert Stepniakowski) #16

destroy ale to co napisałeś to jest brzydkie :stuck_out_tongue:

a ja powiem Ci, Miskok że jak się dobrze obraziła to tego tego nie przeczyta a jak jej powiesz to i tak usłyszy, pomimo że nie będzie słuchać :slight_smile:

(Kulaa 01) #17

Pisać listy do dziewczyny z którą się spotykasz już 1,5 roku? :shock: Idź do niej i jej wszystko wytłumacz, przeproś itp. Nie waż się listu wysyłać! :stuck_out_tongue:

(rad @ interia.pl) #18

Idź do niej z kwiatami.

Najpierw zadzwoń i powiedz, że chcesz z nią porozmawiać.

A może już jest po ?

Jak poszło ?