List miłosny do dziewczyny

witam jak w temacie trochę dziwne ale prawdziwe chciałem napisać list miłosny do dziewczyny pisze i pisze i nic nie napisałem :frowning:

może mi pomożecie coś wy myśleć chodzę z nią 1.5roku i palnąłem coś głupiego w sklepie coś tępego i nie odzywa sie do mnie teraz chciałbym ją przeprosić i napisać jej to w liście pomóżcie proszę może znacie jakieś strony z takimi listami z góry dziękuje

miskok321

Jak już przepraszasz to nie korzystaj z gotowców :? Pisz to co Ci na myśl przyjdzie i by to było szczere… to wystarczy :wink:

P.S.

Ostatnio mam wrażenie, że się cofamy :stuck_out_tongue: wszyscy zaczynają pisać listy zamiast e-mail’i :smiley:

Po takim okresie znajomości powinieneś raczej z nią porozmawiać ,a listy hmmmm … ja wolałbym rozmowę

Jak już przepraszasz to nie korzystaj z gotowców :? Pisz to co Ci na myśl przyjdzie i by to było szczere… to wystarczy :wink:

P.S.

Ostatnio mam wrażenie, że się cofamy :stuck_out_tongue: wszyscy zaczynają pisać listy zamiast e-mail’i :smiley:

Po takim okresie znajomości powinieneś raczej z nią porozmawiać ,a listy hmmmm … ja wolałbym rozmowę

google

Jarek_OSW :? po co trzy posty ?

he, też mam takie wrażenie, po za tym (nie wiem jak u was) ale coraz więcej ludzi używa e-mail do założenie jakiegoś konta, wolą napisać na gadu/skypa.

spróbuj cos takiego “haj haj, mam hajs, hajs, daj sie skusić, aj daj daj” :smiley:

miskok321 użyj wyłącznie swojej głowy…nie korzystaj z pomocy innych jeśli zależy ci na dziewczynie i chcesz by to co napiszesz było szczere !!

ja w życiu nie bawiłbym się w jakieś listy pisane z czyjąś pomocą lub też ściągane z neta / cudnych poradników itp.

sorry za to co napiszę : palnąłeś głupstwo - spróbuj sam to odkręcić … tak będzie najlepiej…

a jeśli chcesz by wyszło ładnie, fajnie itd. to wejdź na neta i przeszukaj googlacza…ale to jest prostackie moim zdaniem.

pozdrawiam i życzę powodzenia.

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 20:27

kwasna pikla hehe :slight_smile: śmieszne, śmieszne :slight_smile:

Naucz sie posługiwać google.pl :stuck_out_tongue: dużo osób nawet tego nie potrafi.

A co do tego twojego listu, sam wiesz co źle zrobiłeś to sam najlepiej będziesz wiedział jak ją przeprosić( my za ciebie tego nie zrobimy).

Inteligentne dziewcze na tego typu gadki powinno miec jedną odpowiedź :arrow:

miskok321 wybacz ale skoro sam nie potrafisz załatwić sprawy, to jeszcze nie dorosłeś do poważnego związku.

to jest bug forum.

Koleś palnołeś głupotę jeśli już masz laske to chyba sam powinnieneś wiedzieć co napisać .

Zgadza się :wink: Sory ale lepiej prawde powiedzieć.

ps dlatego ja nie mam jeszcze i nie miałem XXX po co sobie problemy robić :wink: ii się użerać :smiley:

miskok321 ja z se swoją dobrą koleżanka ;] kłuce sie praktycznie za każdym razem gdy ją widze … poprostu taki mam chatakter … Lubie jej docinac :]… a do tego ona jest Typowa BLondynka ;] wiec żeby wszystko odwrócić trzeba się przylizać i ładnie uśmiechnać ;]

Może zamiast listu albo w mieszance Ty i list własnoręcznie dostarczony naprawi to ?

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mój post został usunięty nie ma go nigdzie ? A jest to nagminne.

A ja dostałem ostrzeżenie buhahahah brawo dla wiadomo koo oczywiście słowo które napisałem było bardzo obrażające … nooby ^^

miskok idź do niej jak Ci zależy .

destroy ale to co napisałeś to jest brzydkie :stuck_out_tongue:

a ja powiem Ci, Miskok że jak się dobrze obraziła to tego tego nie przeczyta a jak jej powiesz to i tak usłyszy, pomimo że nie będzie słuchać :slight_smile:

Pisać listy do dziewczyny z którą się spotykasz już 1,5 roku? :shock: Idź do niej i jej wszystko wytłumacz, przeproś itp. Nie waż się listu wysyłać! :stuck_out_tongue:

Idź do niej z kwiatami.

Najpierw zadzwoń i powiedz, że chcesz z nią porozmawiać.

A może już jest po ?

Jak poszło ?