Lista czasopism komputerowych z całego świata

Czy ktoś zna adres strony internetowej, na której znajdę spis wszystkich czasopism komputerowych ze świata, dotyczących komputerów oraz osobno gier?

Raczej nie wszystkie, ale generalnie te poważniejsze są indeksowane w bazach takich jak Scopus, czy Web of Science. Czasopisma z grami albo takie typu „Komputer Świat” będą uznawane raczej za „popularnonaukowe” i pewno ich tam nie będzie. Ale… można jeszcze próbować na Portal ISSN, który rejestruje wszystkie czasopisma, którym nadano ISSN, bez względu na ich „powagę” w danym temacie.

Jedynie polskie KŚ, PF się pokończyły.

@yumie dzięki za wspomnienie o tym portalu z ISSN :slight_smile:

ja nie znaju

@krystian3w się pokończyły w jakim sensie? że już nie publikują?

Czy mogę prosić o wyjaśnienie co autor miał na myśli pisząc „wszystkie czasopisma komputerowe”. Czy chodzi o listę „tureckojęzycznych czasopism komputerowych, które przestano już publikować”, „bułgarskich popularnych czasopism komputerowych”, czy „hiszpańskojęzycznych naukowych czasopism komputerowych”. Jeżeli odpowiedź na każde z powyższych uszczegółowień daje ponad sto różnych pozycji, to czy jesteś to w stanie ogarnąć? Ach, gdyby tylko była taka możliwość, żeby dało się kogoś o to zapytać. :thinking:

Wszystkich w sensie wszystkich - z całego świata :slight_smile:

A jeszcze jakby ktoś miał to wszystko na sprzedaż, na przykład na płycie DVD lub kilku albo innym nośniku danych, byłby miód i byłyby maliny.

pewnie to tylko niewielka część, ale za to można przeglądać zawartość

jest tez filtr wg kraju

@Bradlee dzięki, znałem tą stronkę i jak widać, chyba naprawdę mają tam prawie wszystko :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.