Lista miast w Polsce z darmowym dostępem wifi

Witam

W jakich miastach jest darmowy dostęp do internetu za pomocą WiFi

Prawie w każdym mieście ,miasteczku a nawet w wioskach można “załapać” niezabezpieczone sieci wifi.

taa wiem ale o takie co miasto stawia

Moim zdaniem, to tylko w tych większych ( warszawa, Kraków etc.)

Sieci niezabezpieczonych jest od groma, dobra karta BackTrack i masz jak Iplus czy Orange Free :smiley:

A takto to pełno jest hotspotów, Rzeszów jest cały, u nas w miasteczku(ponad 5 tyś. ludu gmina chyba) i mamy na ratuszu jeden nadajnik, na szkole coś jest(czy działa nie wiem) i na basenie chyba będzie, albo już jest bo coś laptopem znalazłem jakiś most z Ratuszem.

w bardzo wielu nawet mniejszych miastach są sieci wifi “urzędowe” do ogólnego dostępu , w mojej okolicy takie sieci funkcjonują w małych misteczkach np. Oświęcim , Pszczyna , Tychy a nawet w pewnej małej wiosce gdzie jest około 300 rodzin Ksiądz z parafi za free udostępnia sieć wifi w dodatku o dość dużej przepustowosci.

bardzo fajna strona wyszukująca hotspoty… działa na miastach Polskich

http://www.free-hotspot.com/index.htm

Można zrobić spis miast i ulic gdzie są darmowe HOTSPOTY. jak autor zgłosi chęc takowej pracy - częstej aktualizacji pierwszego postu to mogę dać kilka namiarów. w/w strona po wpisaniu warsaw znajduje… zresztą sami zobaczcie wiec wątpie by była bardzo fajna :expressionless: