Lista plików po wejściu na stronę

Właśnie dzięki Tobie założyłem właśnie sobie FTP-a, ale mam jeszcze jedno pytanie. Jak zrobić żebym ja, albo i ktoś inny mógł wejść na moją stronę internetową, a tam zamiast zwyczajnej strony (z tekstem czy obrazkami :-D) byłaby do ściągnięcia lista plików (czy też folderów), które umieściłem na swoim ftp. Pozdrowienia i dzięki za Twój post.


Topic wydzielony

Asterisk

lista taka jest dostępna np.gdy założysz konto na tym serwerze : http://www.250free.com/ Opłaca Ci się,gdyż konto ma 250 mb miejsca i MOŻESZ blokować dostęp do plików hasłem. Wygląda to tak,że po wejściu na twoje ftp i wybraniu jakiegoś pliku,trzeba podac hasło aby można go bylo zassać.

No zgadza sie - duzo miejsca, ale max. wielkosc pliku pobieranego to 2 MB. Znasz (znacie) moze jakies inne strony gdzie moglbym miec wyzej wspomniana listę.

Post 2

Bardzo proszę o pomoc, bo jest to mi teraz bardzo potrzebne.

Update

Używaj opcji :arrow: Zmień by dopisać się do ostatniego posta

Golden Finger

a czy moze ktos zrobic screeny do rejetracji na tje stronie, zeby przydakiem nie wwalic w platne konto ?! był bym bardzo wdzieczny

Podaje Ci link bezpośrednio do darmowego konta : https://www.250free.com/manager/user.cgi/?action=register&action_details=&platinum=&ref_prodid=

Tak od siebie polecam:

http://www.freewebtown.com

  • 1GB Disc Space :smiley:

  • dostęp przez FTPa

rejestracja:

http://www.freewebtown.com/community/sign_up.php

Co chcesz powiedzieć przez słowo “opis”? Sprecyzuj, a ja napewno napisze co wiem.

może tak by sie przydał jakis opis :slight_smile: