Lista programów do usunięcia - co konkretnie wybrać

Witam,

postanowiłem zrobić porządek w komputerze i usunąć , naprawić ,zmienić wszystko co nie potrzebne, uszkodzone, dublujące się itd, zacząłem od kurzu w obudowie,kable, płyty i złącza, po tym czas na cały system i tu usunąłem wszystkie zbędne pliki które nagromadziły się w trakcie użytkowania PC, zaktualizowałem wszystkie programy, sterowniki, przeglądnąłem ustawienia i przyszedł czas na pozbycie się zbędnych programów i dodatków zaśmiecających system i zwyczajnie nie potrzebnych a zwiększających pobór RAM-u i HDD i tu jest problem bo nie wiem na co się zdecydować z poniższej listy czyli co można i powinno się usunąć, zmienić?.

Jakie ustawienia będą najbardziej optymalne?.

Lista: http://www.wklejto.pl/162465

Ty wiesz czego używasz i ktoś ma polecić co wywalić ? Dziwne ? A normą powinno być usuwanie a systemu czego się nie używa ,to jest takie moje zdanie na ten temat .Pozdrawiam

Tak wiem tylko jak widzisz wyżej napisałem, że nie wiem za bardzo co mogę a co nie i nie mogę się zdecydować- chodzi tu też o ap. MS, CCC języki dodatkowe, Intel itp, oraz programy zainstalowane obok tychże.

Możesz usunąć:

CCC help (wszystko oprócz polish).

Do tego oprogramowanie od acer-a (zwykle są to programy dublujące te systemowe i nie są potrzebne).

Ps. Cała reszta tak jak napisał “blackdaro”, w zależności czy będziesz z nich korzystał.

CCC help (wszystko oprócz polish) jak t usunąć, nie będzie żadnych problemów z systemem?. Acera trochę mi szkoda, może jakiś użytkownik Acera lub zaawansowana osoba się wypowie?

Ten program klik Ci to usunie i wiele innych niepotrzebnych śmieci językowych.

Ps. Co do oprogramowania acera to zawsze możesz je pobrać ze strony producenta (ja posiadam asusa i zostawiłem tylko te niezbędne).

Ten program Nie ma funkcji odinstalowywania programów, więc problem pozostaje nadal.

Do usuwania crapware

http://www.pcdecrapifier.com/features

lub

http://slimcomputer.com/