Lista programów

mam propozycje aby założyć cos takiego jak lista programów . W liscie tej znajdowało by się np

przeznaczenie np. odtwarzanie MP3 || w drugiej kolumnie najlepszy produkt komercyjny tego typu || trzecia najlepszy darmowy (free ,open)

System oceniania takiego a nie innego programu wzięty na podstawie gwiazdek lub ankiety użytkowników puszczonej na forum lub ocenianych przez redakcje DP

Bezsensu. :-s

Myślę, że to nie wypali, bo każdy proponowałby swojego faworyta i zrobił by się niesamowity śmietnik :slight_smile:

bo ? jakieś argumenty ?

Podam ci może moje :slight_smile:

1.Bo jeśli programów w jakiejś kategorii jest niewiele, to jak i po co robić listę. ?

  1. Bo takie zestawienia z reguły są mało obiektywne - oparte na zdaniu użytkowników, a każdy ma inne zdanie.

  2. Bo każdy ma inne wymagania i oczekiwania co do programów - dla jednego jest b.dobry, dla innego dobry, a dla jeszcze kogoś do d…

I którą opinią miałbym się sugerować, patrząc na program ?

  1. Bo pożyteczniej jest dany program przetestować, niż patrzeć na jakieś listy itp.

Może jeszcze wydajmy płytkę “Top Summer Software Hits 100” :roll:

dobry pomysł :stuck_out_tongue:

a co do tematu to propozycja bez sensu bo każdy będzie głosował za tym co ma i uważa za the best a jak wiadomo każdy

pow3r_shell

napisz do bravo :mrgreen: :lol:

A co do pomysłu, jak poprzednicy bezsens i tyle ;]

Bezsens przez wielkie B.

No cóż , autor tematu nie trafił tym razem z pomysłem.

Pozdro.

http://www.linuxrsp.ru/win-lin-soft/table-eng.html polecam oblookać linka . Tak samo mogło by być tylko z programami komercyjnymi / niekomercyjnymi .Lista by się generowała na podstawie ratingu pobieranych programów . mozna by było poszerzyć liste o 2-3 programów .Lista taka mogłaby pełnić funkcje “most popular” a jednocześnie na pytanie nOOb’ów “jaki program free/open/shareware/trial polecilibyście do …” kategorie mogłyby być zlinkowane i jak ktos chciałby innego programu to zagłebia się w kategorie .

a zstanawiałeś się nad sytuacją odwrotną ? czyli jak programów jest wiele ? zaraz masz przynajmniej 10 pytań: czy to jest lepsze , co polecacie i na forum robi się syf bo każdy i tak odpowie po swojemu