Listwa Tracer wyłączyła się

Witam, mam Listwe TRACER Surge Protector 1.8 m (8 gniazd) i podczas użytkowania wyłączyła się sama, miałem podłączoną pod nią lampke biurkową, laptopa, głośniki, dysk zewnętrzny, ładowarke z bateriami, drukarke, routera, ładowarke do blendera bez blednera. Jedynie to co było włączone to laptop. Jaka może być to przyczyna. Pozdrawiam elo24242 :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Sprawdź bezpiecznik w listwie, w opisach jest że automatyczny, więc poszukaj jakiegoś przycisku na listwie (wszędzie są zdjęcia góry a nigdzie spodu więc nie wiem jaki jest dostęp do bezpiecznika)…

Zabezpieczenie przeciążeniowe - 250 V, bezpiecznik 10 A z przerywaczem .Sprawdż bezpiecznik.Dostałeś instrukcję.?

Instrukcji nie distałem wszystko jest na sroby żadnych gózików nie ma czyli trzeba chyba ją rozkręcić.

W mojej jest również bezpiecznik automat ale wystarcza rozłączyć listwę od gniazdka i dalej bangla. Jeśli u ciebie to nic nie daje to raczej trzeba będzie rozkręcić listwę…

Trzeba,ale czy samemu ? Prawdopodobnie przegrzany jest przerywacz.

Podłączyłem ją teraz na nic nie reaguje

To wymień bezpiecznik.

mam do was jeszczen 1 pytanie jak ją rozkręce i wymienie bezpiecznik i cos przypadkiem przeskoczy zmieni miejsce docelowe to cos sie stanie z ta listwa a nie czym gorsze cos stanie sie z kompem? jest taka możliwość zepsucia listwy

Tracer to tracer wyrzuć ją w śmieci i kup nową

@elo2424 listw ma budowę cepa, nie da się niczego poprzestawiać, zobaczysz jak rozkręcisz…

@igrek jak masz dwie lewe ręce, to napewno, lepiej nie dotykaj bo wybuchnie…